Rozložení webové stránky

Celkový dojem webové stránky nepochybně dotváří i rozložení jednotlivých textů. Graficky různorodé kombinace sloupců, menu a hlavičky, které náš redakční systém nabízí, dodají vašemu webu styl. Rozložení může být jiné na hlavní stránce než na ostatních podstránkách webu. Do každého sloupce je možné vložit libovolný obsah prostřednictvím tzv. bloků.

 

Webová stránka bez bočních sloupců

Čistý design, který využívá pouze hlavní obsahový sloupec, je vhodný pro menší weby nezahrnující e-shop.

Umístění menu jev tomto případě omezené. Vzhledem k tomu, že se nepoužívá ani jeden boční sloupec, menu je možné umístit pouze pod hlavičku nebo nad hlavičku.

Namísto bočních sloupců můžete přidat pod hlavní obsah ještě dva nebo tři spodní sloupce.

 

Využití bočních sloupců

Využití bočních sloupců

Můžete si zvolit jeden boční sloupec nebo dva, levý i pravý. Toto nastavení umožňuje variabilnější zobrazení menu.

V systému se využívá zvlášť menu pro stránky a zvlášť pro e-shop. Menu s kategoriemi produktů je umístěno v jednom z bočních sloupců dle výběru. Menu obsahových stránek je možné zobrazit nad hlavičkou, pod hlavičkou nebo také ve vybraném bočním sloupci.

Upravovat můžete i šířku všech sloupců a výšku hlavičky.

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti