Sociální sítě

Lajkujte, tweetujte, pinujte. :-) Vaše stránky, články či produkty můžete díky ByznysWebu snadno propagovat na sociálních sítích. Při zviditelňování stránky, tvorbě zpětných odkazů, komunikaci a získávání nových návštěvníků a potenciálních klientů pro váš web hrají sociální sítě významnou roli.

 

Podpora sociálních sítí

V detailu produktů a článků (novinek) najdete tlačítka TO SE MI LÍBÍ, Tweet, PinIt a button SHARE, který obsahuje stovky dalších sociálních sítí. Návštěvník kliknutím na tato tlačítka zveřejní odkaz na vaši stránku, respektive produkt ve svém profilu. Tak se všichni jeho přátelé dozvědí o vaší stránce a vy získáte bezplatnou reklamu.

 

Facebook , Google Mapy, Youtube a Twitter box

Facebook , Google Mapy, Youtube a Twitter box

Pokud máte na Facebooku založený firemní profil, můžete jej propojit se svým webem pomocí tzv. Facebook Like Boxu. Tento vložíte a upravíte jednoduše v administraci vaší webové stránky. Stačí umístit do vybrané části stránky blok widget Facebook.

Podobně funguje i widget Twitter box, pomocí kterého propojíte své Twitter konto s webovou stránkou. Návštěvníci tak mohou přímo na stránce vidět vaše tweety.

Pokud máte vlastní Youtube kanál, doporučujeme vužít widget Youtube.

Google mapy jsou ideální např. do sekce Kontakt.

 

Propojte svůj e-shop s Instagramem

Propojte svůj e-shop s Instagramem

Přemýšlíte, jak byste zaujali zákazníky svého e-shopu? Ukažte jim fotky ze svého Instagramu.

Propojení firemního IG účtu s e-shopem od ByznysWebu zvládnete rychle a snadno přidáním widgetu Instagram.

Navíc, prostřednictvím Google feedu můžete své produkty prodávat i na Instagramu. Doporučujeme postupovat podle návodu Instagram Shopping.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít