Sociální sítě

Lajkujte, tweetujte, pinujte. :-) Vaše stránky, články či produkty můžete díky ByznysWebu snadno propagovat na sociálních sítích. Při zviditelňování stránky, tvorbě zpětných odkazů, komunikaci a získávání nových návštěvníků a potenciálních klientů pro váš web hrají sociální sítě významnou roli.

 

Podpora sociálních sítí

Podpora sociálních sítí

V detailu produktů a článků (novinek) najdete tlačítka TO SE MI LÍBÍ, Tweet, PinIt, G+ a button SHARE, který obsahuje stovky dalších sociálních sítí. Návštěvník kliknutím na tato tlačítka zveřejní odkaz na vaši stránku, respektive produkt ve svém profilu. Tak se všichni jeho přátelé dozvědí o vaší stránce a vy získáte bezplatnou reklamu.

 

Facebook a Twitter box

Facebook a Twitter box

Pokud máte na Facebooku založený firemní profil, můžete jej propojit s vaším webem pomocí tzv. Facebook Like Boxu. Tento vložíte a upravíte jednoduše v administraci vaší webové stránky. Stačí umístit do vybrané části stránky blok widget Facebook.

Podobně funguje i widget Twitter box, pomocí kterého propojíte své Twitter konto s webovou stránkou. Návštěvníci tak mohou přímo na stránce vidět vaše tweety.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit vlastní web/e-shop zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Close