Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Sociální sítě

Lajkujte, tweetujte, pinujte. :-) Vaše stránky, články či produkty můžete díky ByznysWebu snadno propagovat na sociálních sítích. Při zviditelňování stránky, tvorbě zpětných odkazů, komunikaci a získávání nových návštěvníků a potenciálních klientů pro váš web hrají sociální sítě významnou roli.

Podpora sociálních sítí

V detailu produktů a článků (novinek) najdete tlačítka TO SE MI LÍBÍ, Tweet, PinIt, G+ a button SHARE, který obsahuje stovky dalších sociálních sítí. Návštěvník kliknutím na tato tlačítka zveřejní odkaz na vaši stránku, respektive produkt ve svém profilu. Tak se všichni jeho přátelé dozvědí o vaší stránce a vy získáte bezplatnou reklamu.

Facebook a Twitter box

Pokud máte na Facebooku založený firemní profil, můžete jej propojit s vaším webem pomocí tzv. Facebook Like Boxu. Tento vložíte a upravíte jednoduše v administraci vaší webové stránky. Stačí umístit do vybrané části stránky blok widget Facebook.

Podobně funguje i widget Twitter box, pomocí kterého propojíte své Twitter konto s webovou stránkou. Návštěvníci tak mohou přímo na stránce vidět vaše tweety.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info