Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Customizace úvodní stránky

Úvodní stránka administrace lze přizpůsobit vašim potřebám. Vyberte si sami, zda chcete vidět přehled obratů, návštěvnosti, nejprodávanějších produktů nebo nejaktivnějších zákazníků. Vybíráte si tzv. widgety.

Objednávka doplňkových služeb

Máte zájem o některou z našich dalších služeb? Může jít například o výběr jiného balíčku ByznysWeb, o koupi vlastní domény bez koncovky .flox.cz, reklamní služby, aplikaci platebních systémů, ... Nemusíte nikam volat ani psát. Objednávku realizujete přímo z vaší administrace, po kliknutí na button OBJEDNÁVKA budete přesměrováni na objednávkový formulář, kde si vyberete požadovanou službu a odešlete objednávku.

Widget Google Analytics - NÁVŠTĚVY

Do úvodní stránky administrace si můžete vložit widget Google Analytics – NÁVŠTĚVY. Pokud si propojíte stránku s Google Analytics, zobrazí se zde statistiky návštěvnosti vaší stránky.

Google Analytics – OBRAT

Ve systému FLOX uvidíte i obraty vašeho e-shopu, a to hned po přihlášení do administrace. Musíte si pouze aktivovat widget Google Analytics – OBRAT a propojit stránku s Google Analytics.

Nejprodávanější produkty

Aktivováním tohoto widgetu získáte okamžitý přehled o produktech, které si zakoupilo nejvíce zákazníků. V grafu se zobrazuje 10 nejprodávanějších produktů a počet prodaných kusů tohoto zboží.

Nejlepší zákazníci

Chcete odměnit slevou zákazníky, kteří u vás nakoupili nejvíce zboží? Prostřednictvím widgetu NEJLEPŠÍ ZÁKAZNÍCI se na úvodní stránce vaší administrace zobrazí graf s 10 nejlepšími zákazníky a celkovou částkou, za kterou u vás nakoupili.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info