Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Newsletter

Dejte o sobě vědět! Informujte své zákazníky a uživatele o novinkách a akcích týkajících se vaší firmy či internetového obchodu.

Nový newsletter

Při psaní newsletteru jsou vám k dispozici nástroje textového editoru tak, jak je znáte z Wordu. Můžete zde vkládat text, hypertextové odkazy, obrázky, tabulky, požít různé formáty a barvy písma, zarovnání a podobně.

Příjemci novinek e-mailem

Příjemci newsletteru jsou všichni ti, kteří odeslali svůj e-mail prostřednictvím formuláře k odběru novinek zobrazeného na vaší stránce. Tyto e-maily se ukládají v systému do seznamu neregistrovaných odběratelů novinek. Další příjemce přidáte v detailu newsletteru, kde můžete vybrat skupiny (newsletter bude odeslán všem nebo vybraným členům skupiny) nebo firmy.

Odeslání newsletteru

V nastavení newsletteru zvolíte čas a datum, kdy má být odeslán. Odeslání lze nastavit dopředu. Newsletter tedy můžete odesílat v době, kdy reálně ani nebudete u svého počítače, například v noci, kdy je zatížení sítě nejmenší.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info