Novinky e-mailem - Newsletter

Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Novinky e-mailem - Newsletter

Zpět na kategorii

Služba NOVINKY E-MAILEM, umožňuje vytvořit, editovat a odeslat newsletter vašim klientům a registrovaným pro NOVINKY E–MAILEM.

 • Nový NEWSLETTER vytvořte kliknutím na ikonu NOVÝ NEWSLETTER.

tvorba newslettru

Po uložení můžete newsletter dále upravovat:

 • Klikněte na PŘEDMĚT NEWSLETTERU nebo na ikonu tužky.
 • Zobrazí se okno UPRAVIT NEWSLETTER, které kromě editace obsahu nabízí i další možnosti (seznam příjemců skupiny, seznam příjemců firmy, seznam příjemců pohledy, nastavení a historie).

newsletter

 • V záložce SEZNAM PŘÍJEMCŮ skupiny se zobrazí všechny vámi vytvořené skupiny uživatelů. Označením jedné nebo více skupin bude newsletter odeslán všem osobám/firmám začleněným do vybraných skupin.
 • Jestliže dvakrát kliknete na žlutou ikonu složky, rozbalí se seznam klientů zařazených do příslušné skupiny. Takto můžete přesně vybrat, komu mají být novinky odeslány a komu nikoli.
 • Nezapomeňte všechna nastavení uložit.
 • Na stejném principu fungují i další záložky SEZNAM PŘÍJEMCŮ FIRMY a SEZNAM PŘÍJEMCŮ POHLEDY.

Seznam příjemců skupiny

 • Záložka NASTAVENÍ slouží k určení data a času odeslání newsletteru. Můžete přesně naplánovat, kdy bude newsletter odeslán.
 • Poslední část, HISTORIE, nabízí přehled historie odesílání novinek e-mailem.

tipNewsletter se odešle pouze příjemcům, kteří mají aktivován odběr novinek e-mailem. Proto pokud se emaily neodeslali, zkontrolujte v detailu klienta (v KLIENTI / OSOBY), zda má zatržen Newsletter.

Aktivní odběr novinek emailem


Jak nastavit odebírání novinek?

 • Přejděte do sekce DESIGN/KOMPONENTY.
 • Označte možnost ODBĚR NOVINEK.
 • Uložte.

 

V bočním sloupci vaší stránky se po uložení zobrazí tento blok:

Blok Newsletter na stránce

Jakmile návštěvník zadá svůj e-mail a stiskne ODEBÍRAT (šipka v modrém čtverečku), stane se odběratelem novinek. Vy však v okně UPRAVIT NEWSLETTER – záložka SEZNAM PŘÍJEMCŮ SKUPINY musíte označit skupinu NEREGISTROVANÍ K ODBĚRU NOVINEK EMAILEM.

Seznam e-mailů neregistrovaných odběratelů newsletteru najdete v KLIENTI/NEWSLETTER. Klikněte na tlačítko NEREGISTROVANÍ PŘÍJEMCI:

neregistrovaní příjemci nweslettru

 

Kdo je odesílatelem novinek?

E-mail a jméno odesílatele newsletteru nastavíte v sekci NASTAVENÍ/E-MAILY/ODESÍLATELÉ. Klikněte na název NEWSLETTER a vložte e-mail a jméno odesílatele.

 

Kolik newsletterů mohu odeslat na jeden krát?

Počet příjemců newsletteru není omezen. E-maily jsou však odesílány v počtu 400 příjemců za 2 minuty. Neznamená to, že dokážete poslat např. 2000 e-mailů za 10 minut. Pokud ve stejném čase posílá newsletter někdo další, e-maily se zařazují do fronty. Jejich odeslání tedy závisí na vytížení serveru. Větší počet newsletterů doporučujeme posílat v pozdních nočních hodinách, kdy je vytížení menší.

 

Co jsou to pohledy?

V okně UPRAVIT NEWSLETTER se nachází záložka SEZNAM PŘÍJEMCŮ POHLEDY. Pohledy představují filtry osob, firem nebo objednávek. Novinky můžete tedy poslat skupině, která splňuje vámi určená kritéria.


Seznam pohledů najdete v sekci NASTAVENÍ. V bočním sloupci MENU klikněte na POHLEDY.

 • Nový pohled vytvořte pomocí ikony NOVÝ NÁHLED ikonka nový náhled.
 • Vyberte záložku OSOBY, FIRMY nebo OBJEDNÁVKY podle toho, kdo/co má být předmětem pohledu.
 • Ve vybrané záložce vyplňte NÁZEV POHLEDU, označte POUŽÍT TENTO FILTR a vyplňte kritérium, podle kterého chcete filtrovat.
 • Uložte.

Příklad vytvoření nového pohledu:

Nový pohled

Pokud pak v sekci KLIENTI – záložka NEWSLETTER vyberte v SEZNAMU PŘÍJEMCŮ POHLEDY např. námi vytvořený pohled FIRMY Z PRAHY, newsletter bude odeslán všem firmám, které mají v adrese uvedeno město Praha.

 • V sekci KLIENTI můžete podle pohledů filtrovat osoby nebo firmy. Výběr pohledu se nachází v horní liště záložek FIRMY a OSOBY vedle okénka pro vyhledávání.

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info