Webdesign e-shopu

Tisíce kombinací grafických designů zdarma a možnost vlastní úpravy designu e-shopu přímo v administraci. I bez pomoci grafika si dokážete vytvořit webovou stránku nebo internetový obchod se zajímavým a moderním designem. 

Inspirujte se: Grafický design e-shopu jsme pro některé e-shopy udělali na míru, případně klienti sami využili grafické šablony pro e-shop.

www.gr7.cz
www.artcrystal.cz
www.steel-obuv.cz
www.hopsej.cz
www.hojdavak.cz
www.na3d.cz
www.bestcom.sk
www.fmf-home.cz
www.beardguru.sk
www.slovakiabike.sk
www.ltex.sk 
www.rauchspektrum.sk
www.northline.sk
www.absolute.sk
www.lesne-traktory.sk
www.chillislovakia.sk

Webdesign e-shopu, který vynikne i na mobilních zařízeních. Odborně se to jmenuje responzivní design

Vyberte si z připravených grafických šablon a upravte si šablony podle sebe. Vyzkoušejte si výhody responzivní flat šablony pro e-shop i vy.

 

Logo

Logo

Jednoduchý nastroj na prezentaci zaměření e-shopu nebo webové stránky. Po kliknutí na logo systém přesměruje návštěvníka na úvodní stránku. Logo může mít obrázkovou nebo textovou podobu. Jeho umístění si jednoduše nastavíte v záložce ROZLOŽENÍ. Jak pracovat s logem pro e-shop.

Udělejte si webdesign e-shopu na míru

 

Barevnost e-shopu

Barevnost e-shopu

Dejte svému podnikání barvu. Vyberte si barevné kombinace podle svého vkusu. Aby váš web působil vzdušně, zakomponujte barvy do pozadí a obsahových bloků. Některé prvky můžete nechat průhledné. Kreativitě se meze nekladou. Vytvořte si jedinečný webdesign rychle a snadno. Jaké barvy použít pro webdesign e-shopu?

 

Rozložení hlavičky, sloupců a patičky

Rozložení hlavičky, sloupců a patičky

V administraci najdete množství kombinací pro rozložení stránky. Vyberte si umístění hlavičky, sloupců, patičky nebo menu. Vytvořte si vlastní, originální webovou stránku. Pohrajte si s nastavením, objevujte a kreujte jedinečný webdesign, to vše totiž s ByznysWeb.cz dokážete.

 

Fonty, typografie

Fonty, typografie

Nadpisy, text v menu a ostatní texty si dokážete snadno nastylovat. Na výběr je několik fontů. Navíc, přizpůsobit si dokážete také barvu a velikost písma. Tento výběr zaručeně ovlivní výslední web design. Pro dobrou webovou stránku nebo e-shop je typografie jedním z nejdůležitějších faktorů.

 

Komponenty webu

Komponenty webu

Jako komponenty se označují buttony pro přihlášení, registraci, vyhledávání, nákupní košík, vlajky jazyků v případě jazykových verzí stránky, drobečková navigace a formulář pro zájemce o novinky e-mailem. Všechny tyto položky lze aktivovat nebo deaktivovat.

Prizpůsobit so dokážete i zarovnání stránky, které může být vlevo, vpravo nebo na střed.

 

 

Pozadí jako součást designu e-shopu

Pozadí jako součást designu e-shopu

Systém nabízí množství obrázků, které si dokážete jedním klikem vložit do pozadí webové stránky.  Nebo si nahrajte vlastní pozadí a celkový dojem z webové stránky bude mít úplně jiný rozměr. Vytvoření unikátního webdesignu nemá hranice.

 

Web design a novinky

Potřebujete se zorientovat v aktuálních webdesignových trendech? Inspirujte se našim blogem o nejnovějších webdesign trendech

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít