Webdesign e-shopu

Více než 1000 grafických designů zdarma a možnost vlastní úpravy designu přímo v administraci. Sami, bez pomoci grafika, si dokážete vytvořit webovou stránku nebo internetový obchod se zajímavým a moderním designem, který vynikne i na mobilních zařízeních. Odborně se to jmenuje responzivní design

Vyberte si z připravených grafických šablon a upravte si je podle sebe. Vyzkoušejte si výhody responzivní flat šablony pro e-shop i vy.

Potřebujete se zorientovat v aktuálních webdesignových trendech? Inspirujte se našim blogem o nejnovějších webdesign trendech

 

Logo

Logo

Jednoduchý nastroj na prezentaci zaměření e-shopu nebo webové stránky. Po kliknutí na logo systém přesměruje návštěvníka na úvodní stránku. Logo může mít obrázkovou nebo textovou podobu. Jeho umístění si jednoduše nastavíte v záložce ROZLOŽENÍ.

Úprava webdesignu e-shopu na míru

 

Barevnost e-shopu

Barevnost e-shopu

Dejte svému podnikání barvu. Vytvořte si vlastní web design. Vyberte si barevné kombinace podle svého vkusu. Aby váš web působil vzdušně, zakomponujte barvy do pozadí a obsahových bloků. Některé prvky můžete nechat průhledné. Kreativitě se meze nekladou. Vytvořte si jedinečný webdesign rychle a snadno i ve svém obýváku.

 

Rozložení hlavičky, sloupců a patičky

Rozložení hlavičky, sloupců a patičky

V administraci najdete množství kombinací pro rozložení stránky. Vyberte si umístění hlavičky, sloupců, patičky nebo menu. Vytvořte si vlastní, originální webovou stránku. Pohrajte si s nastavením, objevujte a kreujte jedinečný webdesign, to vše totiž s FLOXem dokážete.

Pro více inspirací, jak vytvořit vlastní design webu, doporučujeme přečíst pár užitečných rad o rozložení webové stránky.

 

Fonty, typografie

Fonty, typografie

Nadpisy, text v menu a ostatní texty si dokážete snadno nastylovat. Na výběr je několik fontů. Navíc, přizpůsobit si dokážete také barvu a velikost písma. Tento výběr zaručeně ovlivní výslední web design. Pro dobrou webovou stránku nebo e-shop je typografie jedním z nejdůležitějších faktorů.

 

Komponenty webu

Komponenty webu

Jako komponenty se označují buttony pro přihlášení, registraci, vyhledávání, nákupní košík, vlajky jazyků v případě jazykových verzí stránky, drobečková navigace a formulář pro zájemce o novinky e-mailem. Všechny tyto položky lze aktivovat nebo deaktivovat.

Prizpůsobit so dokážete i zarovnání stránky, které může být vlevo, vpravo nebo na střed.

 

 

Pozadí stránky ve vlastním designu

Pozadí stránky ve vlastním designu

Systém nabízí množství obrázků, které si dokážete jedním klikem vložit do pozadí webové stránky.  Nebo si nahrajte vlastní pozadí a celkový dojem z webové stránky bude mít úplně jiný rozměr. Vytvoření unikátního webdesignu nemá hranice.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít