Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Šifrovaný přenos dat (SSL)

Pro všechny naše klienty, kteří využívají některý z placených balíčků redakčního systému FLOX a vlastní doménu, nabízíme možnost aktivovat si SSL certifikát pro doménu zdarma.

Jedná se o SSL certifikáty Let's Encrypt, které podporují všechny nejpoužívanější internetové prohlížeče (zdroj) a jsou stejně kvalitní jako SSL certifikáty, za které se doposud muselo platit.

Projekt Let's Encrypt zastřešují a sponzorují největší IT firmy jako Mozilla, Cisco, zlatým sponzorem je dokonce Facebook.

Význam SSL certifikátů pro webové stránky a e-shopy

Význam SSL certifikátů pro webové stránky a e-shopy

Díky SSL certifikátům bude Váš web, e-shop a samozřejmě i data Vašich zákazníků v maximálním bezpečí. SSL certifikáty zašifrují přenos všech citlivých informací a ochrání je před případným zneužitím a útoky. Web s SSL certifikátem zvýhodňuje Google ve výsledcích vyhledávání. Díky SSL certifikátu dokážete předběhnout dokonce i Vaši konkurenci s dokonalejším SEO

Abychom Vám ušetřili čas, připravili jsme pro Vás plně automatizované řešení, které zahrnuje i pravidelnou obnovu SSL certifikátu. Návod Jak si aktivovat SSL certifikát od Let's Encrypt zdarma najdete zde.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info