Šifrovaný přenos dat (SSL)

Pro všechny naše klienty, kteří využívají některý z placených balíčků redakčního systému FLOX a vlastní doménu, nabízíme možnost aktivovat si SSL certifikát pro doménu zdarma.

Jedná se o SSL certifikáty Let's Encrypt, které podporují všechny nejpoužívanější internetové prohlížeče (zdroj) a jsou stejně kvalitní jako SSL certifikáty, za které se doposud muselo platit.

Projekt Let's Encrypt zastřešují a sponzorují největší IT firmy jako Mozilla, Cisco, zlatým sponzorem je dokonce Facebook.

 

Význam SSL certifikátů pro webové stránky a e-shopy

Význam SSL certifikátů pro webové stránky a e-shopy

Díky SSL certifikátům bude Váš web, e-shop a samozřejmě i data Vašich zákazníků v maximálním bezpečí. SSL certifikáty zašifrují přenos všech citlivých informací a ochrání je před případným zneužitím a útoky. Web s SSL certifikátem zvýhodňuje Google ve výsledcích vyhledávání. Díky SSL certifikátu dokážete předběhnout dokonce i Vaši konkurenci s dokonalejším SEO

Abychom Vám ušetřili čas, připravili jsme pro Vás plně automatizované řešení, které zahrnuje i pravidelnou obnovu SSL certifikátu. Návod Jak si aktivovat SSL certifikát od Let's Encrypt zdarma najdete zde.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít