Registrace uživatelů

Návštěvníci vaší stránky mají možnost se zaregistrovat, což může být oboustranně výhodné. Vy si vytvoříte databázi klientů, které můžete zařadit do různých skupin. A naopak zákazníci získají například přístup k zaheslovanému obsahu nebo ke svému účtu na vašem webu.

 

Možnosti registrace

Možnosti registrace

Registraci návštěvníků nemusíte využívat, je možné ji deaktivovat.

V systému jsou dva typy registračního formuláře – základní (obsahuje základní kontaktní údaje: jméno, příjmení, e-mail, heslo) a rozšířený (zde je navíc i adresa a telefon).

Je rovněž možné nastavit také nutnost potvrzení registrace. Potvrzení slouží k ověření e-mailové adresy registrovaného.

Dokážete registrované uživatele roztřídit do různých skupin (např. registrovaní, klienti, správci webu, VIP zákazníci) a přiřadit jim tak různá práva, např. přístup k zaheslovaným stránkám.

 

Můj účet

Můj účet

Každý zaregistrovaný návštěvník získá přístup ke svému vlastnímu účtu. Po přihlášení na web může upravovat osobní údaje, změnit přihlašovací jméno a heslo, prohlédnout si historii nákupů a průběh vyřízení poslední objednávky, má možnost dostat k obsahu zamčených stránek.

 

Správa uživatelů

Správa uživatelů

Registrované uživatele máte pod dohledem. Správa osob umožňuje: vyhledávání uživatelů, přiřazení uživatele do skupiny a jeho změnu, editaci a změnu kontaktních údajů uživatele, přihlášení uživatele do skupiny pro odběr novinek e-mailem, aktivaci a deaktivaci uživatele bez toho, abyste museli úplně smazat jeho profil.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít