Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Výběr výhodných nabídek

Zpět na kategorii

Kromě standardních balíčků služeb Vám nabízíme, ve spolupráci s našimi partnery, slevy a kupóny na další služby. Absolvování těchto seminářů a kurzů, nebo využití služeb Vám mohou pomoci při podnikání a zvýšit prodej Vašich produktů.

tip Tyto nabídky průběžně aktualizujeme. Více informací naleznete v administraci Vašeho e-shopu v sekci NASTAVENÍ / VÝHODNÉ NABÍDKY.

Nabízené výhodné nabídky:

Sleva 300 Kč na on line kurz produktové fotografie             fotoškola

Díky fotografickému kurzu objevíte, jak dokonale nafotit produkty pro e-shop. Od nastavení světel po finální doostření ve Photoshopu. On-line kurz Vám také odhalí nejrychlejší techniku fotografování na bílém pozadí. Čeká Vás podrobný návod, jak krok za krokem fotografovat produkty a naučíte se profesionálně nafotit každý předmět, na který se podíváte.

 

Tomikup       Tomikup

Tomikup je wishlist, zastřešující Eshopy všech platforem. Zákazníkovi stačí pouze jeden účet, pomocí kterého si ukládá svá přání v různých internetových obchodech. Stejně tak si pomocí tří kliknutí snadno uloží nápad na dárek pro své blízké. Před Vánoci a narozeninami rozešleme tento wishlist jeho přátelům. Prodejce tak získá nové návštěvníky s vysokou pravděpodobností nákupu.

 

Sleva 10% na Trénink obsahového marketingu      Včelište

Trénink obsahového marketingu Vám pomůže poznat Vaši cílovou skupinu, co nejlépe ji oslovit a zvýšit prodej prostřednictvím kvalitního obsahu. Díky videím, pracovním listům a dokumentům rychle pochopíte podstatu obsahového marketingu. Investice se Vám vrátí v podobě nových a spokojených zákazníků. Pro všechny ByznysWebáky jsme připravili speciální 10% slevu.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info