Pronájem e-shopu levně a rychle

Je snazší a levnější pronájem e-shopu nebo tvorba e-shopu na míru? Jedna ze základních otázek všech začínajících podnikatelů. I vy jste si ji položili? 

Nový eshop i s moderními flat šablonami pro e-shop si vytvoříte rychle na několik kliknutí. My proto doporučujeme pronájem e-shopu a ušetřené peníze můžete investovat do propagace e-shopu. 

Vytvořte si e-shop na pronájem

Vyzkoušet eshop na pronájem

Využijte možnost nezávazného testování zdarma!

Proč je lepší pronájem e-shopu?

Pronájem e-shopu je nejlevnější možností pro podnikatele – začátečníky. Je to ideální způsob , jak vytvořit e-shop levně a snadno. K dispozici máte spoustu funkcí pro práci s e-shopem, SEO pro e-shop, platební systémy nebo napojení na dopravce, srovnávače zboží.

V ceně za pronájem e-shopu je i responzivní e-shop šablona a hned několik variací. Šablonu si můžete rychle upravit podle vlastních představ: změnit barevnost, umístění loga, umístění menu, počet sloupců.

E-shop levně a e-shop na pronájem. Eshop levně - možnosti

Všechno si uděláte bez programátora. Bez grafika. Přímo u vás doma. 

Vytvořit eshop na pronájem

Testování systému zdarma a bez závazků s možností prodloužení na 60 dní.

Výhody e-shopu na pronájem od ByznysWebu

  • Žádné starosti s nastavováním webhostingu, díky čemuž si e-shop vytvoříte levně a rychle i bez znalostí programování.
  • Přehledná administrace e-shopu, profesionální zákaznická podpora, podrobné návody pro práci s eshopem
  • Možnost úprav grafických šablon a webdesignu na míru.
  • Pokud se rozhodnete expandovat do zahraničí, vytvoření jazykové verze e-shopu vám rovněž zabere minimum času. V jedné administraci spravujete tolik jazykových mutací, kolik potřebujete, bez navyšování ceny (nejoblíbenější řešení e-shopu s balíčky služeb ByznysWeb.cz Byznys a Premium). A každá z nich má vlastní doménu, popisky, platební možnosti a způsoby dopravy a taktéž design.

Cena za nový eshop s 500 produkty začíná při 6 měsíčním předplatném již od 590Kč měsíčně. Platíte jen tolik, kolik si sami určíte. V ByznysWebu není problém, když se rozhodnete přejít z nižší verze na vyšší balíček, resp. naopak. Díky tomu máte možnost provozovat eshop levněPoplatek za pronájem e-shopu zahrnuje i pravidelné a bezplatné aktualizace. Díky nim neustále přibývají v redakčním systému nové funkce, třeba pro zvýšení počtu objednávek z e-shopu.

Pozor! I propagace e-shopu něco stojí

Počítejte s tím, že tvorba e-shopu (a webdesign e-shopu) je jen jedna z nákladových položek vašeho rozbíhajícího se byznysu. Váš nový e-shop bude potřeba zviditelnit. Ponechte si finanční a časovou rezervu i na marketingovou progagaci eshopu.

O tom, zda si necháte vytvořit i nový e-shop na míru, nebo ne, rozhoduje zejména váš finanční rozpočet.

K tématu by vás mohlo zajímat:

Zde si vytvoříte e-shop levně

Vytvořte si levný e-shop na pronájem s 30-tidenním testem ZDARMA!

Nejlevnější e-shop v poměru cena / výkon v některém z balíků z naší nabídky. 

Vytvořit e-shop levně

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít