Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Co když se mi nelíbí předem zvolené designy? Implementace vlastního designu do systému FLOX

Zpět na kategorii

Vlastní dizajn eshopu s ByznysWeb.cz?

Vytvoření eshopu na ByznysWeb.cz je velmi jednoduché. Jak udelat eshop na naší platformě FLOX tak, aby měl vlastní a unikátní design? Pokud s námi tvoříte svůj první eshop, věříme, že variabilita a kvalita připravených designů vás přesvědčí. Hotový web – eshop eshop totiž neznamená, že každý jeden bude mít stejný design, právě naopak. Když vám vyhovuje existující design, ale chtěli byste jej mírně změnit, vlastní úpravy můžete vykonat ve své administraci – sekce Design.

Další designové služby pro vytvoření eshopu/webstránky

Do systému FLOX lze implementovat i design na míru, avšak za příplatek. Pro víc informací nás kontaktujte.

Rozhodli jste se vytvořit eshop, ale máte problém s umístěním loga na webu, příp. potřebujete vypracovat návrh loga? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Ukázka designů na míru z dílny ByznysWeb.cz

(více ukázek najdete v naší fotogalerii na Facebooku: http://on.fb.me/GXKEXA )

ukázky design na míru


 

Často kladené otázky

Jaké má vytvořený eshop na ByznysWeb.cz limitace v oblasti designu?

Vytvoření eshopu s vlastním designem je hračka díky FLOX expertem

I přesto, že naše platforma nabízí hotový eshop bez programování, neexistují žádné designové bariéry, které by vás limitovaly. Připravené designy jsou pestré a zajímavé tak, aby každý eshop vytvořený u nás poskytoval provozovatelům jedinečnost a návštěvníkům pocit atraktivního designu a přehlednou navigaci. Úpravou existujících šablon dosáhnete unikátnosti designu eshopu. Pokud hledáte vhodného grafika, který by vám připravil design eshopu na míru, máme pro vás ověřené profesionály. Každý z nich vám dokáže připravit návrh, který se nebude podobat žádné z existujících šablon a bude respektovat vaše požadavky a představy o vytvoření eshopu.

Má hotový eshop nějaké nevýhody oproti eshopu vytvořenému na míru?

První eshop - hotový eshop nebo eshop na míru

Eshop, který byl udělán na míru, má oproti eshopu na ByznysWeb více výhod, ale i nevýhody. Vlastní design eshopu a jiné technologie, například WordPress nebo Magento, zpravidla znamenají výrazně delší dobu tvorby a programování plus vyšší náklady. Nabízí, samozřejmě, i určité výhody, nejčastěji se prezentují vysoká škálovatelnost nebo přizpůsobení procesů na míru objednavatele. My v ByznysWeb.cz jsme ale přesvědčeni, že náš produkt – hotový web, dokáže plně konkurovat uvedeným řešením, která k vytvoření eshopu rovněž využívají jeden systém (například WordPress) a úpravu existujících designových šablon (ve WordPressu se nazývají témata). Pokud uvažujete o tom, jak vytvořit eshop, a obáváte se možných omezení, určitě se obraťte na nás, rádi se s vámi o projektu pobavíme a poradíme vám.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info