Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Funkce, se kterými si snadno vytvoříte Váš web/e-shop

Vaše stránky si můžete upravovat kdekoliv, stačí Vám k tomu pouze připojení na internet. Administrace ByznysWebu - redakční systém FLOX, funguje ve všech internetových prohlížečích.

Jednoduché ovládání

Na levé straně administrace máte seznam všech podstránek Vašeho webu. To je místo, kde bude základní členění Vaší webové stránky. Kliknutím na podstránku se Vám otevře úprava jejího obsahu. Podstránky můžete přesunout jednoduše myší, upravovat jejich vlastnosti, skrýt je, zamknout je, upravovat SEO popisky... Rovněž zde uvidíte jazykové verze Vaší stránky.

Kliknutím na tlačítko NOVÁ STRÁNKA, můžete přidat novou stránku do menu Vašeho webu nebo e-shopu.

 

Obsah stránky

Na pravé straně administrace máte obsah vybrané podstránky. Obsah představují tzv. bloky, které jsou seřazeny v administraci stejně, jako se zobrazí na výsledné stránce.

Máte zde na výběr z množství bloků, díky kterým můžete vytvořit samotnou stránku - TEXTOVÝ EDITOR, ANKETA, GALERIE, FORMULÁŘ, KNIHA NÁVŠTĚV, NOVINKY, MAPA STRÁNKY a další.

Nová stránka

Novou podstránku vytvoříte snadno - kliknutím na tlačítko NOVÁ STRÁNKA. Vyplníte její název, zadáte její umístění v hierarchii jiných stránek a vyberete první blok, který se vloží na stránku.


Pomocí bloků si "vyskládáte" celý obsah. Bloků může být na stránce více a sami si můžete měnit jejich pořadí nebo umístění.


Lze si tak vložit na začátek stránky textový editor, dále například galerii fotek a nakonec kontaktní formulář, pomocí kterého Vás mohou potenciální zákazníci snadno a rychle kontaktovat.

Vlastnosti stránky

Aby Seznam a Google dokázaly snadno vyhledat Váš web, ve VLASTNOSTECH STRÁNKY je dobré vyplnit políčka důležitá pro SEO - optimalizaci pro vyhledávače. Také zde můžete stránku skrýt nebo zamknout, aby byla přístupná pouze po zadání hesla.

V této části dokážete přesunout nebo zkopírovat samotnou stránku, případně její obsah, na jiné místo na webu.

Bloky na stránce

Textový editor

Zde máte možnost vkládat texty do stránky podobně, jako to funguje ve Wordu.

Obsahuje navíc jednoduché vkládání obrázků, které se mohou automaticky zvětšovat. Text můžete psát do více odstavců odděleně, což Vám zajistí, že se Vaše texty nerozhodí.

Galerie

Přes GALERII vložíte do stránky fotogalerii s obrázky, které můžete zvětšovat kliknutím myši. Obrázky je možné nahrávat i hromadně. Můžete si vybírat jejich umístění a velikost v nastaveních.

Nebojte se, FLOX se postará o to, aby se obrázky automaticky přizpůsobily Vaší stránce.

Dynamický banner

Potřebujete oživit stránku a získat pozornost potencionálních zákazníků na konkrétní produkty, kategorie produktů, akce, slevy apod.? Toto je úžasný nástroj přesně pro Vás! Do banneru vložte obrázky, nastavte, jakým způsobem se budou přelínat a je to.

Každý banner můžete přesměrovat. Zákazníka tak dostanete přesně na stránku, na kterou potřebujete.

Anketa

Chcete se na něco zeptat návštěvníků? Díky bloku ANKETA vytvoříte anketu do 2 minut. Systém Vám vyhodnotí výsledky a z odpovědí vytvoří graf.


Anketu i jiné bloky můžete umístit do různých oblastí, např. bočních sloupců vpravo nebo vlevo.

Formulář

Pomocí FORMULÁŘE si můžete vytvořit kontaktní, objednávkový, příp. jiný formulář.


Návštěvníci formulář vyplní, údaje se uloží do databáze a přijdou Vám na email. Během minuty si naklikáte textová políčka formuláře, včetně checkboxů nebo datového políčka.

Novinky

Vytvořte si vlastní blog a prezentujte se jako odborník. Případně si vytvořte sekci novinek na Vašem webu. Pokročilé funkce Vám umožní vkládat texty, obrázky, alternativní články, nastavovat SEO nebo spravovat komentáře.

Blog můžete ovládat kdekoliv na cestách i pomocí Android aplikace, kterou jsme pro Vás vyvinuli.

Další bloky

Kniha návštěv

Doporučení a reference pomáhají zvyšovat prodej a zvyšují Vaši důvěryhodnost. Dejte proto návštěvníkům Vaší webové stránky prostor, aby vyjádřili svůj názor, postřeh, pochvalu, která bude viditelná i ostatním. Vložte na stránku KNIHU NÁVŠTĚV. Upozornění na nový komentář Vám přijde automaticky na e-mail. A nežádoucí příspěvky? Jednoduše je odstraníte.

Rozcestník

Aby se návštěvník webu snadněji pohyboval a našel rychle, co potřebuje, vložte na Váš web odkazy na vybrané podstránky nebo kategorie produktů. Ukažte jim kratší cestu k tomu, co hledají. Stránka bude přehlednější a zároveň vyplníte volné místo na nadřazených stránkách. Na výběr máte více stylů rozcestníku, stačí si vybrat. Zvolit si můžete obrázkovou nebo textovou formu odkazů.

Mapa stránek

Pomocí mapy stránek vložíte do obsahu Vaší webové stránky hierarchicky uspořádaný seznam podstránek.

Seznam má podobu hypertextových odkazů, návštěvník se tedy jedním kliknutím dostane na požadovanou podstránku.

Obsah z

Blok OBSAH Z slouží na zobrazení duplicitního obsahu. Vloží na webovou stránku libovolný obsah, resp. blok z jiné podstránky.

Požadovaný obsah stačí vytvořit pouze jednou a poté všude tam, kam ho chcete umístit, vložíte už jen blok OBSAH Z.

Obsah kategorie

Zobrazí na stránce všechny produkty z kategorií, které si zvolíte.

Zároveň Vám propojí katalog produktů s běžnými obsahovými stránkami. Můžete tak vytvářet nabídky produktů ve výprodeji, novinky, doporučení nebo akce.

Produkt z

Funguje podobně jako blok OBSAH KATEGORIE. V tomto případě se ale nezobrazí všechny produkty z kategorie, ale pouze ty, které vyberete.

Pomůže Vám umístit produkty do bočních sloupců. Upoutáte tak návštěvníka webové stránky a ihned upozorníte na Vámi vybrané produkty.

Presměrování

Slouží na přesměrování webové stránky na jinou podstránku v rámci Vašeho webu. Přesměrování je možné nastavit i na kteroukoliv jinou URL adresu.

Rovněž je zde možnost nastavit otevření stránky, na kterou je nastaveno přesměrování, v novém okně.

 

FAQ

Určitě znáte nejčastější dotazy Vašich zákazníků. Vytvořte si na ně odpovědi pomocí bloku FAQ. Potencionální zákazníci to ocení. Získají potřebné informace bez toho, aby Vás museli kontaktovat. Otázky je možné řadit do různých kategorií. FAQ obsahuje vyhledávání, velmi prospěšné u většího množství otázek.

HTML kód

Potřebujete-li přidat jakýkoliv HTML kód na svou webovou stránku, slouží k tomu právě tento blok.
Přes blok HTML můžete vkládat různé skripty, styly, aplikace, videa nebo mapy.

Widgety

Facebook

Chcete vložit Facebook Like Box na webovou stránku? Pomocí widgetu FACEBOOK je to velmi jednoduché.

Nejen že propojíte web stránku s Vaší firemní stránkou na Facebooku, ale můžete upravit i vzhled widgetu podle svých potřeb.

Youtube video

Tento widget jsme vyvinuli pro zjednodušení přidávání videa nahraného v YouTube na Vaši webovou stránku.

Nemusíte se trápit s HTML kódy, stačí vložit url adresu videa do widgetu YOUTUBE VIDEO, nastavit vzhled a je to.

Google Mapa

Přidejte mapu na Vaši webovou stránku, aby Vás zákazníci mohli snadněji najít. Nemusíte se registrovat v Google Places, stačí použít náš widget MAPY GOOGLE.

Přidat můžete více adres pro zobrazení např. sítě prodejen.

Twitter

Máte založené konto v sociální síti Twitter? Ukažte ho i návštěvníkům Vaší webové stránky. Přes widget TWITTER BOX zobrazíte své tweety přímo na web stránce.

Widget Vás navede, jak získát kód pro vložení Twitter boxu.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami ByznysWeb.cz.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info