Soubory

Všechny soubory, které do systému nahrajete, jsou uloženy v části SOUBORY. Tvorba adresářů, vyhledávání, cesta k souboru a rychlost načítání zabezpečují výbornou orientaci a přehlednost i ve velkém množství souborů.

 

Správa souborů

Udělejte si pořádek ve svých souborech a obrázcích. Pomocí správné struktury adresářů a zařazení souborů to není problém. Nahraný soubor můžete kdykoliv přemístit do jiné složky. Také je možné měnit název souboru nebo ho vymazat.

V části SOUBORY najdete volnou diskovou kvótu, která vám zůstává.

Pokud je v jednom adresáři větší množství souborů, ukládají se do více stránek, mezi kterými se dokážete rychle přepínat. Díky tomu nemusíte donekonečna rolovat, stačí se prokliknout na potřebnou stránku nebo použít vyhledávání.

 

Hromadné nahrávání

Hromadné nahrávání

Pokud chcete nahrát více souborů najednou, je to možné, protože při nahrávání souborů z vašeho počítače na server lze označit více souborů. Nemusíte opakovaně klikat a soubory vybírat z počítače po jednom.

Další funkcí v části SOUBORY je možnost vkládat najednou celý obsah adresáře například do fotogalerie na stránce nebo galerie obrázků produktu v internetovém obchodě. Stačí vybrat složku, jejíž obsah chcete nahrát na stránku, a je to.

 

Zapamatování naposledy otevřeného adresáře

Systém si zapamatuje, ve které složce jste naposledy nahrávali, resp. vybírali soubory. Proto pokud znovu kliknete na sekci SOUBORY nebo chcete vložit obrázek např. do textového editoru, otevře se adresář souborů, který jste použili jako poslední. Jestliže vkládáte více obrázků z jednoho adresáře, urychlí vám to práci, protože se nemusíte vždy pracně vracet do požadovaného adresáře.

 

Editace souborů a adresářů

Editace souborů a adresářů

Můžete kdykoliv přepsat název souboru nebo adresáře. Ale co když máte již soubor vložený na stránce? V důsledku změny názvu nebo přemístění do jiného adresáře se změní jeho URL adresa. Nemusíte se bát, že po dodatečné změně URL adresy se soubor ze stránky vytratí. FLOX totiž v takovém případě dokáže automaticky změnit URL k souborům/obrázkům na celém webu a ve všech blocích.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti