Tvorba webové stránky

Profesionální webové stránky si vytvoříte sami za 5 minut. Nemusíte umět programovat. Obsah webové stránky naplníte pomocí našeho redakčního systému FLOX, který je nabitý funkcemi - CMS vhodné nejen pro první web.

 

Co všechno je možné vložit do obsahu webové stránky?

Co všechno je možné vložit do obsahu webové stránky?

Sami jistě víte, co na vás při návštěvě webové stránky zapůsobí tak, abyste zůstali a dále procházeli jejím obsahem. Kromě pěkného designu je to nepochybně i struktura menu, uspořádání a vzhled textů a další vlastnosti.

Do svého hotového webu budete moci vkládat text, upravovat jeho velikost, barvu, zarovnání, odrážky, umísťovat tabulky, hypertextové odkazy, soubory ke stažení, obrázky, videa.

Zajímavými doplňky obsahu webové stránky jsou fotogalerie, ankety, formuláře, sekce FAQ (často kladené otázky), novinky, články, kniha návštěv, mapa stránky. K dispozici je možnost registrace návštěvníka, vyhledávání a formulář pro odběr newsletteru. Vše, co způsobí, že se návštěvníkovi na stránce bude líbit.

 

Rozcestník

Rozcestník

Díky rozcestníku rychle vytvoříte přesměrování na libovolné podstránky vaší webové stránky.

Využití rozcestníku vám přinese řadu výhod: zahustí web klíčovými slovy (nezbytné pro lepší SEO). Zpřehledníte strukturu webové stránky. Zaplníte místo nadřazených stránek. Upoutáte na vybrané podstránky a rychle přesměrujete návštěvníka kam chcete.

Rozcestník nabízí tři různá zobrazení. Titulek s jedním hlavním obrázkem a textovými odkazy, dalším je to rozcestník v podobě obrázkových odkazů, kde každý odkaz má vlastní obrázek a posledním typem jsou boxy. Zde kromě obrázku můžete každému odkazu přidat i popis stránky, na kterou směřuje.

 

Kopírování obsahu stránky

Kopírování obsahu stránky

Pokud chcete na stránce zobrazit více krát stejný obsah, řešení nabízí blok OBSAH Z. V tomto bloku stačí jen zakliknout obsah, který máte vytvořený na různých podstránkách v jiných blocích, jako jsou např. textový editor, galerie, anketa, formulář. Tyto bloky nemusíte vytvářet nanovo ale je jednoduše zkopírujete.

 

Zobrazení produktů v obsahové části stránek

Zobrazení produktů v obsahové části stránek

V systému FLOX se obsahové stránky nacházejí v odděleném menu od kategorií produktů, v případě, že je na stránce i e-shop.

Proto pokud potřebujete do obsahových stránek vložit produkty, vhodným řešením jsou bloky PRODUKT Z nebo OBSAH KATEGORIE.

Díky nim můžete v kterémkoliv sloupci webu zobrazit vybrané produkty z různých kategorií (blok PRODUKT Z) nebo všechny produkty z vybrané kategorie (blok OBSAH KATEGORIE). Tyto bloky můžete použít k zobrazení akčního zboží, novinek, produktů ve výprodeji, upoutání na produkty v bočních sloupcích webové stránky a podobně.

 

Vše co potřebujete…

Vše co potřebujete…

K dispozici je 15denní test zdarma. Díky tomu si práci s redakčním systémem FLOX můžete nezávazně vyzkoušet. V případě jakýchkoliv dotazů je zde pro vás naše telefonická podpora.

Také design stránky si dokážete upravovat sami, protože systém nabízí stovky špičkových designových návrhů zdarma.

Poskytujeme i možnost mít web také na vlastní doméně (např. www.domena.cz). Vaši doménu přesměrujeme na web vytvořený v ByznysWebu.

Dokážeme vyhovět vašim požadavkům týkajícím se designu na míru nebo dotvoření speciálních funkcí. Velikost webu je neomezená, a proto můžete vytvořit nekonečné množství podstránek.

 

Bezplatné SEO poradenství

Bezplatné SEO poradenství

V ceně služby ByznysWeb jsou zahrnuty také odborné SEO konzultace. SEO (optimalizace pro vyhledávače) není žádná záhada: Základem SEO jsou jasné a jednoduché postupy, které je třeba dodržet. Nevyděláváme na vaší nevědomosti – nabízíme vám komplexní seznam rad pro SEO v ceně služby ByznysWeb. Ochotně vám poskytneme důležité informace, které mohou pomoci, aby se vaše webová stránka dostala na přední místa ve vyhledávačích.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít