Cloud hosting

Web stránky a internetové obchody na ByznysWebu jsou umístěné v unikátní cloudové infrastruktuře. Cloud infrastruktura dokáže zvládnout jednorázový nápor i dlouhodobou zátěž (např. v předvánočním čase).

 

Jaké výhody přináší Cloud?

Jaké výhody přináší Cloud?
  • Vyšší rychlost vašich webových stránek díky pokročilým metodám cachování obsahu.
  • Vysokou spolehlivost. Servery v cloudu netrpí nedostupností jako běžné "jednotlivé" servery.
  • Parametry serverů: Webové stránky a internetové obchody jsou hostované na výkonných serverech s rychlými flash SSD disky.
  • Zabezpečený monitoring serverů 24 hodin denně, 365 dní v roce.
 

Proč cloud nepadá?

Proč cloud nepadá?

V případě vytížení webhosting nepadne, ale cloud automaticky přidává výkon. Nečekáte, pokud pracovník vašeho webhostingu manuálně nainstaluje nový server, nebo přidá paměť, nebo cokoliv manuálně vykoná. Výkon se přidává dynamicky. Díky této vlastnosti a dalším by měl být zajištěn nepřetržitý provoz.

Samozřejmě i v případě cloudu může nastat výpadek, oproti běžnému webhostingu je ale předcházení výpadkům na mnohem vyšší úrovni.

 

Co je Cloud computing?

Cloud computing můžeme z anličtiny volně přeložit jako mračno serverů. Jedná se tedy o mračno výpočetních prostředků, které jsou virtualizovány v několika datových centrech. Uživatel se k poskytované službě nebo programu dostane prostřednictvím webového prohlížeče.

Fyzická infrastruktura tohoto mračna je pro uživatele neviditelná. V případě cloudu tedy neplatí, že existuje jeden fyzický server, na kterém běží jeden operační systém. Díky cloudu je možné na jednom serveru spustit více operačních systémů, čímž se zvyšuje využitelnost hardwaru.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít