Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Podpora SEO – optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače pomáhá novým návštěvníkům najít vaši webovou stránku. FLOX 2.0 podporuje důležitá pravidla optimalizace pro vyhledávače. Vyhledávače tak doslova „spolknou" obsah vašich webových stránek a mohou je umístit na přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

Vystřelíme vás na první místa na Googlu

FLOX obsahuje množství funkcí pro zlepšení pozice ve vyhledávačích, internetové adresy v jednoduché formě, vyplňování H nadpisů. Samozřejmostí je možnost uvést meta tagy title, descriptions a keywords pro všechny stránky, kategorie, novinky (blogy), produkty a FAQ.

Na webové stránce si můžete aktivovat drobečkovou navigaci. U obrázků definujete nadpis title nebo alternativní alt text, dokážete rovněž definovat nadpis pro hyperlinky.

Čtěte naše SEO rady a blog

Připravili jsme podrobný seznam nejčastějších dotazů se sekcí SEO a marketing. Dozvíte se, jak začít se SEO, co konkrétně dělat v administraci webových stránek pro zlepšení pozice na Googlu a mnoho nového.

Radíme ale i s internetovou reklamou. Jaké formy reklamy se doporučuje vyzkoušet? Jak vyhodnotit efektivitu reklamy? Jak nastartovat podnikání na internetu? Rady průběžně aktualizujeme. Navštivte naši sekci FAQ.

Ještě podrobněji se věnujeme podnikání na internetu, SEO a internetové reklamě na našem blogu.

Podpora Google Search Console

FLOX umožňuje i jednoduchou autorizaci webových stránek v nástrojích pro správce webových stránek Google Search Console (GSC). Do GSC si dokážete vložit automaticky vytvořený soubor sitemap, jenž je neustále aktualizován, nezapomínáme do něj generovat ani odkazy na obrázky. Vaše webová stránka má i soubor robots.txt, jehož součástí je odkaz na sitemap.

SEO pohotovost

V ceně služby ByznysWeb jsou zahrnuty i námi poskytované odborné SEO konzultace (optimalizace pro vyhledávače). Záleží nám na tom, aby váš web vydělával, proto jsme vymysleli tuto unikátní službu. Pro více informací klikněte sem.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info