Nastavení e-shopu a webové stránky v administraci

Všechna základní nastavení týkající se stránky, jazykových verzí, produktů, objednávek, e-mailů, firemních údajů a další najdete na jednom místě.

 

Nastavení produktů v e-shopu

Nastavení produktů v e-shopu

Nacházejí se zde základní nastavení produktů jako vyhledávání, komentování, výchozí zobrazení katalogu produktů, seřazení produktů. Můžete zde zadat doplňková pole, varianty produktů, slevy, výrobce a indikátory, které následně přiřadíte jednotlivým produktům.

Skladové dostupnosti (skladem, vyprodáno, do 2 dnů) nastavte na konkrétní kombinace produktu.

 

Nastavení objednávek

Nastavení objednávek

V nastavení objednávek můžete aktivovat nebo deaktivovat některá pole objednávkového formuláře, upravovat a přidávat objednávkové statusy, způsoby platby a doručení. Platby a doručení lze nastavit i tak, aby byly dostupné pouze pro objednávky s určitým počtem kusů objednaného zboží nebo s určitou hodnotou objednávky. Takto zadáte například výhodnější cenu poštovného pro objednávky nad 2000 korun.

V této části se nachází také správa slev na objednávku a dárkové certifikáty. Při vytvoření dárkového certifikátu systém vygeneruje kód, který zašlete klientovi. Ten ho vloží do příslušného pole v objednávkovém formuláři a tak si uplatní slevu.

 

E-maily

E-maily

Součástí služby ByznysWeb jsou i e-maily. Ke své stránce si můžete vytvořit určitý počet e-mailových schránek v závislosti na vámi objednaném balíku služeb. E-mailové adresy budou mít například tvar info@nazev-vasi-domeny.cz. Zprávy můžete prohlížet přes webmail, což je náš poštovní klient, který umožňuje prohlédnout si poštu konkrétního uživatele z kteréhokoliv počítače připojeného na internet. Dokážete plnohodnotně pracovat s e-maily – prohlížet si schránku s přijatými zprávami, psát nové e-maily.

 

Propojení s Google Analytics

Propojení s Google Analytics

Propojení ByznysWebu (redakčního systému Flox) s Google Analytics je automatizované.
Výhodou je, že nemusíte do Vaší web stránky vkládat kód Google Analytics, kód se doplní sám.

ByznysWeb podporuje i E-Commerce Reports statistik Google Analytics.

 

Import a export dat

Import a export dat

Importovat můžete produkty, jejich ceny, kategorie a zařazení produktů do kategorií, cenové varianty, výrobce. Stačí aktualizovat údaje v souboru. xls, naimportovat je a váš e-shop bude aktualizován.

Pokud chcete provést více změn údajů uživatelů vaší stránky nebo přidat nové osoby, poslouží vám import osob.

Pomocí exportů si vytvoříte zálohy souborů. Obsah katalogu produktů lze před dalším importem produktů vyexportovat a takto jej zálohovat.

Nastavit se dají i automatické exporty xml feedů s vašimi produkty do nejznámějších srovnávačů zboží. Feedy jsou aktualizovány jednou denně. V případě potřeby je možné provádět i častější aktualizace.

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti