Stránka chráněna heslem

Stránky viditelné jen pro přihlášené uživatele, výhodnější ceník pro VIP klienty či velkoodběratele, úplné skrytí podstránky. To vše lze nastavit v CMS systému FLOX.

 

Zaheslovaný obsah stránky

Zaheslovaný obsah stránky

Předpokládejme, že obsah některé podstránky vašeho webu má být pro oči veřejnosti nepřístupný. Bude tedy viditelný pouze pro ty návštěvníky, kterým to umožníte. K obsahu takové stránky se uživatel dostane jen po přihlášení (zadání jména a hesla).

Je možné zaheslovat stránku dvěma možnými způsoby.

1. Stránka bude viditelná v menu. Po jejím otevření se zobrazí upozornění na skrytý obsah a výzva k přihlášení.

2. Ke stránce se návštěvník dostane, pouze pokud zná přesnou URL adresu, v menu se tedy stránka nezobrazuje. Také platí, že pro přístup k obsahu se návštěvník musí nejprve přihlásit.

 

Skrytá stránka

Skrytá stránka

V menu nemusí být zákonitě vidět všechny podstránky webu. Zejména u rozsáhlejších webových stránek je lepší některé podstránky v menu skrýt a na obsahově souvisejících stránkách vytvořit přesměrování na skrytou podstránku. URL adresa takové stránky je funkční a její obsah je dostupný všem návštěvníkům.

Další možností je úplně omezit fungování stránky. Toto opatření využijete v případě, že chcete skrýt neaktuální stránku nebo se obsah stránky teprve chystá a vy nechcete, aby se k ní někdo dostal, např. prostřednictvím vyhledávačů. Taková stránka nemá funkční URL adresu, a proto ji vyhledávače neindexují.

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti