Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Stránka chráněna heslem

Stránky viditelné jen pro přihlášené uživatele, výhodnější ceník pro VIP klienty či velkoodběratele, úplné skrytí podstránky. To vše lze nastavit v CMS systému FLOX.

Zaheslovaný obsah stránky

Předpokládejme, že obsah některé podstránky vašeho webu má být pro oči veřejnosti nepřístupný. Bude tedy viditelný pouze pro ty návštěvníky, kterým to umožníte. K obsahu takové stránky se uživatel dostane jen po přihlášení (zadání jména a hesla).

Je možné zaheslovat stránku dvěma možnými způsoby.

1. Stránka bude viditelná v menu. Po jejím otevření se zobrazí upozornění na skrytý obsah a výzva k přihlášení.

2. Ke stránce se návštěvník dostane, pouze pokud zná přesnou URL adresu, v menu se tedy stránka nezobrazuje. Také platí, že pro přístup k obsahu se návštěvník musí nejprve přihlásit.

Skrytá stránka

V menu nemusí být zákonitě vidět všechny podstránky webu. Zejména u rozsáhlejších webových stránek je lepší některé podstránky v menu skrýt a na obsahově souvisejících stránkách vytvořit přesměrování na skrytou podstránku. URL adresa takové stránky je funkční a její obsah je dostupný všem návštěvníkům.

Další možností je úplně omezit fungování stránky. Toto opatření využijete v případě, že chcete skrýt neaktuální stránku nebo se obsah stránky teprve chystá a vy nechcete, aby se k ní někdo dostal, např. prostřednictvím vyhledávačů. Taková stránka nemá funkční URL adresu, a proto ji vyhledávače neindexují.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info