Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Naším posláním je přinášet webové stránky a internetové obchody k lidem

ByznysWeb nabízí online řešení pro každého. Webovou stránku nebo e-shop si vytvoříte sami za pár minut. Změňte svůj život a začněte podnikat online. Naší odměnou je vaše spokojenost, naším úkolem je zajistit pro vás vše potřebné pro vytvoření kvalitních webových stránek a e-shopů, které budou vydělávat.

O nás

Společnost IRISOFT SYSTEMS s.r.o. funguje od roku 2007 a slovenská pobočka IRISOFT s.r.o. od roku 2003. Oslavili jsme 10 výročí založení. Provozujeme službu ByznysWeb.cz, jednoduchý systém pro tvorbu webových stránek a internetových obchodů.

Vytvořte si vlastní blog, firemní prezentaci nebo internetový obchod jako více než 6000 spokojených zákazníků po celém světě a nastartujte své podnikání na maximum. Pomáháme malým a středním podnikům prosadit se na internetu. 

Otestujte si nás zdarma...

Co je to ByznysWeb?

S ByznysWebem si za krátký čas dokážete vytvořit vlastní www stránku nebo internetový obchod. Web nebo e-shop je okamžitě připraven k plnění obsahem. Celou administraci stránky máte ve vlastních rukách, díky našemu redakčnímu systému FLOX. Pokud se rozhodnete v 1:00 hod. ráno změnit sekci Kontakt, můžete to jednoduše udělat, nejste na nikom závislý.

Tento systém obsahuje funkce pro kompletní správu stránky či e-shopu, správu uživatelů a také úpravu designu. Při tvorbě stránek máte naprostou svobodu. Design a obsah si vytvoříte sami, proto bude tak dobrý, jaký si ho uděláte. Váš nový eshop a web rychle, doslova za pár minut, tak získá jedinečný vzhled.

Samozřejmě, jsme tu pro Vás a na zákaznické podpoře rádi poradíme. Pomůžeme s vytvořením designu, s naplněním obsahu webových stránek, poradíme co udělat v internetovém marketingu.

FLOX je dostupný v 7 jazycích (český, slovenský, anglický, španělský, polský, maďarský a dánský). Používání našeho redakčního systému je velmi jednoduché, zvládne ho opravdu každý.

no alt

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info