Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Naším posláním je přinášet webové stránky a internetové obchody k lidem

ByznysWeb nabízí online řešení pro každého. Webovou stránku nebo e-shop si vytvoříte sami za pár minut. Změňte svůj život a začněte podnikat online. Naší odměnou je vaše spokojenost, naším úkolem je zajistit pro vás vše potřebné pro vytvoření kvalitních webových stránek a e-shopů, které budou vydělávat.

O nás

Společnost IRISOFT SYSTEMS s.r.o. funguje od roku 2007 a slovenská pobočka IRISOFT s.r.o. od roku 2003. Oslavili jsme 10 výročí založení. Provozujeme službu ByznysWeb.cz, jednoduchý systém pro tvorbu webových stránek a internetových obchodů.

Vytvořte si vlastní blog, firemní prezentaci nebo internetový obchod a nastartujte své podnikání. Pomáháme malým a středním podnikům prosadit se na internetu. Prověřte si nás! Otestujte si nás zdarma...

Jsme stabilním partnerem. Máme za sebou 10 let vývoje, více než 3000 spokojených zákazníků. Máme zkušenosti, znalosti, kvalitní otestované produkty, sledujeme a aplikujeme světové trendy. Chceme tu být pro Vás i za 10 let a poskytovat vám neustále kvalitní služby.

Co je to ByznysWeb?

S ByznysWebem si za krátký čas dokážete vytvořit vlastní www stránku nebo internetový obchod. Web nebo e-shop je okamžitě připraven k plnění obsahem. Celou administraci stránky máte ve vlastních rukách, díky našemu redakčnímu systému FLOX. Pokud se rozhodnete v 1:00 hod. ráno změnit sekci Kontakt, můžete to jednoduše udělat, nejste na nikom závislý.

Tento systém obsahuje funkce pro kompletní správu stránky či e-shopu, správu uživatelů a také úpravu designu. Při tvorbě stránek máte naprostou svobodu. Design a obsah si vytvoříte sami, proto bude tak dobrý, jaký si ho uděláte. Váš nový eshop a web rychle, doslova za pár minut, tak získá jedinečný vzhled.

Samozřejmě, jsme tu pro Vás a na zákaznické podpoře rádi poradíme. Pomůžeme s vytvořením designu, s naplněním obsahu webových stránek, poradíme co udělat v internetovém marketingu.

FLOX je dostupný v 7 jazycích (český, slovenský, anglický, španělský, polský, maďarský, dánský). Používání našeho redakčního systému je velmi jednoduché, zvládne ho opravdu každý.

no alt

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info