Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Jak jsme začínali

Cesta k internetu...

Jednatelé společnosti IRISOFT SYSTEMS s.r.o. Juraj Bystrický a Peter Polakovič se poznali ještě na střední škole, spojil je právě internet. Internet u nás byl v té době ještě v plenkách. Každé kliknutí trvalo nekonečně dlouho a byl předražený. Právě tyto skutečnosti nedaly těmto, tehdy ještě mladíkům spát a tak se pustili do bitvy o levnější internet a zavedení lepší technologie na jeho zrychlení.

V roce 2002 spustili protestní akci na Slovensku. Pro tyto účely vytvořili jejich první stránku Inet.sk, z níž se později stal populární IT deník a založili sdružení na podporu internetizace Slovenska s názvem "Internet pre všetkých". Dnes je internet už samozřejmou součástí života většiny z nás, dostupný pro každého. A k tomu určitou mírou přispěli i dva zanícení studenti z Trenčína - jednatelé IRISOFTu.

S tvorbou internetového deníku Inet.sk přišla potřeba nasadit profesionální redakční systém. Začala usilovná práce, jejímž výsledkem byla první verze vlastního publikačního systému pro tvorbu webových stránek. 1.9.2002 byl implementován na Inet.sk. Systém se intenzivně vyvíjel tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám zákazníků a odlišoval se od konkurence a v roce 2003 byl nabídnut veřejnosti.

V prosinci 2003 Juraj a Peter založili společnost IRISOFT s.r.o. Vize společnosti, rostoucí množství prací, průnik na zahraniční trhy, rozšiřování nabídky služeb, to vše se odrazilo ve vývoji IRISOFTu. Proto dnes má dvě pobočky a zaměstnává 20 šikovných a kvalifikovaných lidí, kteří se starají o vaši spokojenost.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info