Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Monitoring dostupnosti

Balíček Premium

Využíváme nezávislou měřící službu monitoring-serveru.cz, která měří v intervalu 1 minuty stránku http://premium.flox.cz, umístěnou na infrastruktuře balíčku Premium. Výsledky z měření jsou dostupné (viz. více informací zde) - každý si může aktuální funčnost našich služeb sám kdykoliv zkontrolovat.

24/7 dohledový systém

Pomocí dohledového systému Nagios zajišťují naši administrátoři interní monitoring serverů. Monitorujeme provozované služby z hlediska dostupnosti, vytížení procesorů, výpočetního výkonu, obsazení disků, konzistence RAID pole, teploty a další.

Co se děje v případě výpadku?

Co se děje v případě výpadku?

V případě výpadku služeb jsou naši správci automaticky informováni okamžitě, a to jak pomocí e-mailových zpráv, tak prostřednictvím SMS a volání. Okamžitě začnou vzniklou situaci řešit.

Zákazníky informujeme na naší Facebook stránce a e-mailem. V případě, že se budete chtít o výpadku informovat samostatně, můžete kdykoliv zavolat na jakákoliv naše telefonní čísla.

Garance dostupnosti

Garance dostupnosti - SLA (Service Level Agreement) - v případě výpadku služeb vám vrátíme poměrnou část z měsíčního pronájmu stránek balíčku Premium. Více informací na samostatné stránce.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info