Monitoring dostupnosti

 

Balíček Premium

Využíváme nezávislou měřící službu monitoring-serveru.cz, která měří v intervalu 1 minuty stránku http://premium.flox.cz, umístěnou na infrastruktuře balíčku Premium. Výsledky z měření jsou dostupné (viz. více informací zde) - každý si může aktuální funčnost našich služeb sám kdykoliv zkontrolovat.

 

24/7 dohledový systém

Pomocí dohledového systému Nagios zajišťují naši administrátoři interní monitoring serverů. Monitorujeme provozované služby z hlediska dostupnosti, vytížení procesorů, výpočetního výkonu, obsazení disků, konzistence RAID pole, teploty a další.

 

Co se děje v případě výpadku?

Co se děje v případě výpadku?

V případě výpadku služeb jsou naši správci automaticky informováni okamžitě, a to jak pomocí e-mailových zpráv, tak prostřednictvím SMS a volání. Okamžitě začnou vzniklou situaci řešit.

Zákazníky informujeme na naší Facebook stránce a e-mailem. V případě, že se budete chtít o výpadku informovat samostatně, můžete kdykoliv zavolat na jakákoliv naše telefonní čísla.

 

Garance dostupnosti

Garance dostupnosti - SLA (Service Level Agreement) - v případě výpadku služeb vám vrátíme poměrnou část z měsíčního pronájmu stránek balíčku Premium. Více informací na samostatné stránce.

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít