Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Vylepšené funkce správce souborů

Zpět na kategorii

Systém FLOX 3 přináší nové funkce ve správě souborů. Své soubory tak budete moci snadněji a rychleji nahrávat i vkládat na webovou stránku.

 

Hromadné nahrávání souborů

Pokud chcete nahrát více souborů najednou, je to možné. Při nahrávání souborů z vašeho počítače na server lze označit více souborů. Označení proveďte v sekci SOUBORY/NAHRÁT/PROCHÁZET, z počítače vyberte více souborů tak, že podržíte klávesu CTRL nebo SHIFT a myší označíte požadované soubory. Následně klikněte na OTEVŘÍT a potom NAHRÁT. Soubory se nahrají na server.

 

Zapamatování naposledy otevřeného adresáře

Systém si zapamatuje, ve které složce jste naposledy nahrávali, resp. vybírali soubory. Proto pokud znovu kliknete na sekci SOUBORY nebo chcete vložit obrázek např. do textového editoru, otevře se adresář souborů, který jste naposledy použili.

Pokud např. vkládáte více obrázků z jednoho adresáře, urychlí vám to práci, protože se nemusíte vždy pracně dostávat do požadovaného adresáře. Nahoře v liště se zobrazuje cesta k adresáři. Pomocí ní se jednoduše přesunete do nadřazených adresářů.

 

Editace souborů/adresářů (změna URL adresy)

Pokud ponecháte kurzor myši na souboru, objeví se ikony:

  • červený křížek – slouží ke smazání souboru,
  • tužka – kliknutím na ni můžete změnit název souboru a jeho umístění.

Těmito změnami soubor získá novou URL adresu. Nemusíte se bát, že se po dodatečné změně URL adresy soubor ze stránky vytratí. FLOX 3 totiž v takovém případě dokáže automaticky změnit URL k souborům/obrázkům na celém webu a ve všech blocích.

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info