Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Design

Více než 1000 grafických designů zdarma a možnost vlastní úpravy designu přímo v administraci. Sami si bez pomoci grafika dokážete vytvořit hezkou webovou stránku nebo internetový obchod a jejich design kdykoliv změnit. Máte na výběr ze dvou naprosto odlišných šablon. Každou lze samostatně upravovat. Automaticky je aktivní nejmodernější FLAT šablona.

Logo

Jednoduchý nastroj pro vložení vlastního loga na webovou stránku. Na logo se dá kliknout, směřuje na úvodní stránku. Logo může mít obrázkovou nebo textovou podobu. Jeho umístění si jednoduše nastavíte v záložce ROZLOŽENÍ.

Barvy

Dejte barvu své webové stránce! Vyberte si barevné kombinace podle svého vkusu. Některé prvky můžete nechat průhledné. Kreativitě se meze nekladou. Snadno si vytvoříte jedinečný design.

Rozložení hlavičky, sloupců a patičky

V administraci najdete množství kombinací pro rozložení stránky. Myslíme tím umístění hlavičky, sloupců, patičky, menu. Pohrajte si s nastavením a budete překvapeni, co všechno Flox dokáže.

Fonty

Nadpisy, text v menu a ostatní texty si dokážete snadno nastylovat. Na výběr je několik fontů. Přizpůsobit si můžete také barvu a velikost.

Komponenty

Jako komponenty se označují buttony pro přihlášení, registraci, vyhledávání, nákupní košík, vlajky jazyků v případě jazykových verzí stránky, drobečková navigace stránek a formulář pro zájemce o novinky e-mailem. Všechny tyto položky lze aktivovat nebo deaktivovat.

V této části nastavíte také zarovnání stránky, které může být vlevo, vpravo nebo na střed.

 

Pozadí stránky

Systém nabízí množství obrázků, které si dokážete jedním klikem vložit do pozadí webové stránky.  Nebo si nahrajte vlastní pozadí a celkový dojem z webové stránky získá nový rozměr.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami ByznysWeb.cz.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info