Funkce, se kterými si vytvoříte svůj nový e-shop nebo webovou stránku

ByznysWeb vám nabízí hotový redakční systém, prostřednictvím kterého můžete své stránky upravovat kdekoliv, stačí vám k tomu pouze připojení na internet.

Nedávné aktualizace

 

Administrace pro webové stránky

Jak na vytvoření webové stránky v ByznysWebu

Své webové stránky a vlastní e-shop si můžete upravovat kdekoliv, stačí vám k tomu pouze připojení na internet. Administrace ByznysWebu, redakční systém, funguje ve všech aktuálních internetových prohlížečích. Podívejme se na to, jak vytvořit web, krok za krokem.

Vytvoření webu - postup:

Naklikání - vytvoření webu probíhá automaticky online. Tvorbu web stránek lze nezávazně otestovat na 30 dní zdarma. Klikněte na „Vyzkoušet zdarma" a vyberte si některý z grafických designů (ty můžete v administraci později měnit).

Vyzkoušet zdarma

Vyplňte váš e-mail a vyberte „Vytvořit stránku". 

Za několik vteřin vám na e-mail přijde informace o:
- vytvoření webu,
- jak se přihlásit do administrace webu a jak začít s tvorbou obsahu nového webu,
- o způsobu objednávky web stránky.

 

Správa podstránek webu

Vytvoření webu - funkce Nová stránka:

Na levé straně administrace webové stránky máte seznam všech podstránek. Zde se nachází základní členění webové stránky a e-shopu. Kliknutím na podstránku se vám otevře úprava jejího obsahu. Webové stránky můžete přesunout myší, upravovat jejich vlastnosti, skrýt je, zamknout je, upravovat SEO popisky... Rovněž zde uvidíte jazykové verze vaší stránky.

 

Vytvoření nové stránky na webu

Vytvoření nové stránky na webu

Kliknutím na tlačítko NOVÁ STRÁNKA, můžete přidat novou stránku do menu svého webu nebo e-shopu.

Vyplníte její název, zadáte její umístění v hierarchii jiných stránek a vyberete první blok, který se vloží na web stránky.

 

Jak přidávat obsah do webových stránek

Jak přidávat obsah do webových stránek

V administraci webu na pravé straně máte obsah. Pro všechny obsahové funkce (my je zveme bloky) nabízíme:

Návody pro vytvoření webu

Na vytvoření webu použijte kombinace funkcí jako třeba text (Wysiwyg editor), fotogalerie, konktaktní formulář, mapa stránky, novinky atd. Bloky jsou seřazeny v administraci stejně, jako se zobrazí na výsledné stránce. Je na vás, kde si umístíte bloky. Vyberte si z různých oblastí, jako např. hlavní sloupec webu, boční sloupec, patička apod. 

Aby Seznam a Google dokázaly snadno vyhledat váš web, ve VLASTNOSTECH STRÁNKY je dobré vyplnit políčka důležitá pro SEO – optimalizaci pro vyhledávače. 

Také zde můžete stránku skrýt nebo zamknout, aby byla přístupná pouze po zadání hesla. V této části dokážete přesunout nebo zkopírovat samotnou web stránku, případně její obsah na jiné místo na webu.

 

Podívejte se, jak vypadá administrace pro vytvoření e-shopu

V testovací verzi jsou dostupné na ukázku i funkce pro vytvoření e-shopu. Pokud si objednáte řešení bez eshopu nebo web zdarma v balíčku FREE, v administraci budou funkce pro vytvoření eshopu deaktivovány (menu: Produkty, Objednávky, Klienti a také některé části z Nastavení změní barvu na šedou).

Jak vypadá administrace e-shopu

A nyní je čas vyzkoušet si vytvořit e-shop nebo web zdarma a nezávazně, co říkáte?

Vyzkoušet zdarma

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti