Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Mobilní verze

Responzivní design e-shopu a webové stránky

Stále více lidí používá k prohlížení webových stránek mobily a tablety. Přehledná mobilní verze e-shopu nebo webstránky zjednoduší prohlížení a zvýší počet zákazníků.

Webové stránky optimalizované pro všechna mobilní zařízení

Přinášíme vám webové stránky, které se budou zobrazovat vždy perfektně. Ať už se váš návštěvník dívá v mobilu, smartphone, tabletu nebo na monitoru s jakýmkoli rozlišením.

Responzivni design web - mobilní web

Web se vždy přizpůsobí zařízení, na kterém jej uživatel otevře. Toto zajišťuje speciálně upravený responzivní design webu.

Navíc i Google upřednostňuje e-shopy a weby, které se dobře zobrazují na smartphonu, mobilu či tabletu. Responzivní design pomůže vašemu eshopu dostat se na vyšší pozice v přirozených výsledcích vyhledávání.

Flat šablona, kterou používají všechny novější vytvořené e-shopy a webové stránky na ByznysWeb.cz, je responzivní. Váš web se automaticky stává mobilním. Starší verze FLOX 2 šablona využívá samostatnou mobilní verzi, do které se stránka v mobilu přepne automaticky.

Byli jsme první v ČR, kteří svým klientům přinesli mobilní verzi pro e-shopy a webové stránky.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info