Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Co všechno byste měli vědět, když se chystáte vytvorit e-shop a začít podnikat?

Zpět na kategorii

jak zacit podnikat a vytvorit vlastni e-shopPřemýšlíte o tom, že rozjedete vlastní podnikání? Hledáte možnosti, jak vytvořit e-shop nebo webovou stránku, nevíte, který CMS (Content Management System) pro vytvoření webu si vybrat?

Pomůžeme vám zorientovat se.

Na začátku potřebujete nápad na podnikání, podnikatelský plán, založit živnost a získat finance.

Všechny odpovědi na základní otázky najdete v ebooku ➠ NastartujEshop.cz.

Jak si vytvořit vlastní e-shop?

Máte 4 možnosti:

  • pokud víte po anglicky, můžete to zkusit s tzv. website building nástroji (technická podpora je řešená jen přes online fóra, která josu v angličtině),
  • pokud máte dosť vysoký rozpočet, můžete si nechat vytvořit vlastní redakční systém (CMS – Content Management System),
  • Open Source CMS – jak napovídá překlad, zdrojový kód vašeho webu je přístupný každému, další nevýhodou je, že když se nevyznáte v programování, s aktualizací nebo implementací nových modulů budete potřebovat placenou pomoc,
  • Closed Source CMS – když chcete ušetřit, vyberte si některé z hotových e-shopových řešení na pronájem (např. ByznysWeb), výhodou je, že si je můžete otestovat a přístup ke zdrojovému kódu mají jen developeři z dané společnosti. K dispozici máte technickou podporu, balíčky s funkcemi pro usnadnění vašeho podnikání a urychlení expedice objednávek.

Přečtěte si více o tom, jaké parametry by měl splňovat redakční systém (CMS) pro váš web.

Jakým směrem se při tvorbě e-shopu vydáte, závisí do značné míry i od vašeho finančního rozpočtu.

Webovou stránku ale můžete mít i navždy zdarma. Dbejte ale na to, aby byla umístěna na rychlém a bezchybném webhostingu. Google, a ani samotní zákazníci, nebudou čekat více než 3 vteřiny na načtení obsahu vašeho webu. Více o tom, proč je důležitá rychlá tvorba webových stránek.

Přes Google najdete různé poskytovatele webové stránky nebo e-shopu zdarma, počítejte ale s tím, že taková verze bude mít kapacitní i funkční omezení. Ale na začátek nebo na vyzkoušení podnikání vám zcela postačí.

 

inspirativne pribehy o podnikani na interneteInspirativní příběhy podnikatelů z ByznysWebu z různých odvětví podnikání najdete i na blogu o podnikání na internetu:

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info