Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Webová stránka zdarma – jak to funguje?

Zpět na kategorii

Jak rozjet podnikání na internetu a přitom ušetřit? Vytvořte si webovou stránku zdarma i vy. Přečtěte si o hlavních výhodách i omezeních webu zdarma.

Existuje spousta možností, jak ušetřit při podnikání na internetu. Jednou z nich je například webová stránka zdarma. Přes Google najdete různé platformy, které nabízejí webové stránky zdarma. Jednou z hlavních výhod je, že si můžete jednotlivé možnosti vyzkoušet a pro svůj web zdarma vybrat tu, která vám vyhovuje nejvíc.

Jaké CMS pro web zdarma vybrat?

jake CMS pro web zdarmaCMS, tedy Content Management System, nástroj pro správu obsahu umožní vytvořit vlastní web, blog nebo e-shop rychle, snadno a jednoduše, i bez programátora a webdesignéra.

Jedním z nejpopulárnějších CMS pro tvorbu webů nejen v našich zeměpisných šířkách je WordPress. Ten ale potřebujete instalovat na hosting a to samozřejmě něco stojí. Pokud nejste ochotni investovat na začátku svého podnikání víc, než je potřeba, doporučujeme postupovat podle návodu od Včeliště.cz.

Pokud je váš finanční rozpočet limitován, pro vytvoření webové stránky, e-shopu nebo blogu zdarma vyzkoušejte hotové redakční systémy od různých poskytovatelů. K dispozici máte 30denní testovací verze. Abyste se mohli lépe rozhodnout, jakého poskytovatele si ve finále vyberete, sepište si své požadavky na web zdarma. V rámci testování si proklepněte úroveň technické podpory. Hledejte takové poskytovatele, kteří nabízejí kvalitní a profesionální support i e-shopům nebo webovým stránkám zdarma, nejen platícím klientům. Jedním z nich je například ByznysWeb.cz.

TIP pro vás: svůj web zdarma dokážete rychle a snadno vytvořit i přes Google Moje Firma. budete potřebovat jen GMAIL účet.

Jak to funguje?

Webovou stránku zdarma si „naklikáte" a naplníte obsahem za pár minut. Nepotřebujete k tomu ani programátora, ani webdesignéra. Váš web zdarma přitom bude vypadat jako od profíka. Bude se vám v něm dobře pracovat, bude se správně zobrazovat na mobilních zařízeních, jeho obsah bude dobře čitelný všem věkovým skupinám apod.

Jaká pozitiva a případná omezení v sobě skrývá webová stránka zdarma?

Pokud plánujete rozjet vlastní podnikání na internetu, nebo si jej jen vyzkoušet, webová stránka zdarma je pro vás ideálním řešením.

Mezi hlavní výhody webové stránky zdarma patří například:

 1. navždy zdarma,
 2. přehledná administrace a intuitivní ovládání,
 3. základní moduly pro váš rozbíhající se byznys (např. textový editor, 10 produktů, do 100 objednávek měsíčně, přesměrování mailů, doména třetí úrovně...),
 4. responzivní webdesign,
 5. SSL certifikát,
 6. možnost kdykoliv přejít na vyšší balíček a využívat další funkce,
 7. rozhraní pro SEO.

Je však nutné počítat s tím, že váš web zdarma bude mít určitá omezení. Nejčastěji se jedná o:

 • limitované funkce – k dispozici máte jen hlavní bloky, jako např. textový editor nebo omezený počet produktů (proto je takové řešení vhodné např. pro handmade e-shop, resp. e-shop do 10 produktů),
 • počet objednávek nesmí překročit stanovenou hranici – např. 100 objednávek za měsíc,
 • menší diskový prostor (velikost souborů),
 • doména třetí úrovně – adresa vašeho webu bude např. neco.flox.cz,
 • v patičce odkaz na tvůrce webu, který nelze odstranit.

Vytvoření webu zdarma je dnes intuitivní, rychlé a jednoduché. hotové CMS systémy nabízejí kromě placených balíčků i free verze, se kterými můžete začít i vy.
Stačí si jen najít ten, který vám nejvíc vyhovuje. Pokud bude váš byznys růst a vaše nároky stoupat, z neplacené verze webové stránky zdarma můžete jedním klikem přejít na placenou verzi.

Přejeme vám úspěšný start vašeho podnikání na internetu. ツ

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info