Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

HomeCredit - splátkový prodej

Zpět na kategorii

Svůj internetový obchod můžete propojit se splátkovým systémem od společnosti HomeCredit. Klienti budou mít možnost nakupovat Vaše produkty na splátky.

Podklady a informace pro prodejce si stáhnete na: https://www.homecredit.cz/pro-partnery/ – použijte heslo –„homecredit".

V případě jakýchkoliv problémů s implementací kontaktujte přímo HomeCredit. My nedokážeme zasahovat do systému HomeCredit, proto je třeba řešit tyto problémy přímo s nimi.

Implementace HomeCredit-u

1. V první řadě je třeba uzavřít smlouvu s HomeCredit. Získáte od HomeCreditu dva typy přístupů:

  • pro školící databázi
  • pro ostrý provoz

2. Vyplňte testovací údaje v administraci svého e-shopu.

V NASTAVENÍ / PLATEBNÍ BRÁNY / HOMECREDIT CZ zaklikněte „Aktivní", zobrazí se rozhraní na zadání implementačních údajů.

Režim ponechte testovací.

aktivace homecredit 

3. Vyzkoušejte si vytvořit 3 objednávky (nejlépe je využít jméno, např. Tomáš MateřídouškaŇŤŽ – jde o ověření správnosti zobrazení českých znaků), při vyplňování nezapomeňte vyplnit fungující e-mail zákazníka a v posledním kroku dejte odeslat data. Ověřit lze pouze schválenou smlouvu, pokud tedy smlouva na školicí databázi nebude schválena, kontaktujte HomeCredit, smlouvu přepnou do stavu „schválená".

4. Nyní se přihlásíte do aplikace WebClient pro prohlížení realizovaných smluv. Zkontrolujte správnost zobrazení českých znaků na smlouvě, smlouvu vyhledejte v záložce „Podpis smlouvy" (ne v záložce Vyhledání smlouvy) a klikněte na ikonku tiskárny, rozbalí se tiskové menu a zde klikněte na „Tisk originálu smlouvy".

5. V záložce „Vyhledání smlouvy" jsou v pravé části zobrazeny aktuální smlouvy. Pokud je u smlouvy (pouze na školicí databázi) uveden stav „Rozpracovaný návrh", smlouvu nejde zobrazit. Pošlete HomeCreditu číslo smlouvy, nechají Vám ji ručně schválit, abyste mohli zobrazit obsah smlouvy. Po zobrazení smlouvy zkontrolujte, zda se správně zobrazuje česká diakritika. Pokud je diakritika v pořádku, přepněte na ostrou databázi (změňte v NASTAVENÍ / PLATEBNÍ BRÁNY / HOMECREDIT CZ url a hash klíč) a vystavte službu na web pro klienty.

6. V administraci e-shopu Flox je třeba vložit logo, bannery k produktům, podmínky k úvěru atd.

pozor7. V posledním kroku po celkovém schválení a nastavení administrace si přepněte režim na OSTRÝ a také nezapomeňte přepsat udaje na ostrý provoz.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info