Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Podpora různých jazyků

Zpět na kategorii

Bez problému naplňte nové webové stránky texty v cizích jazycích. Systém podporuje nejen anglický či německý jazyk, ale také ruskou azbuku.


Jestliže máte zájem o vytvoření jazykové verze webu, podívejte se v sekci pomoc na návod „Jazykové verze webové stránky" nebo nás kontaktujte.

Pokud chcete změnit jazyk hlavní jazykové verze, jazyk webové stránky, jazyk systému (administrace FLOX-u), klikněte prosím na NASTAVENÍ – JAZYKY a zde proveďte požadovanou změnu:

jazyk administrace e-shopu

Druhý řádek JAZYK má pouze informativní funkci, reálně se nastavením na webové stránce nebo v administraci, nic nemění. Toto nastavení je informační. Můžete mít jazykovou verzi Swizerland a jazyk French, ale je to jen pro vaši informaci. Nebo jazykovou verzi máte Slovakia ale vy potřebujete mít přidánu, jak se jmenuje ten jazyk – Slovenský.


Třetí řádek JAZYK SYSTÉMU skutečně změní jazyk na veřejné webové stránce a v případě hlavní jazykové verze i jazyk administrace.

Vlastní jazyk administrace pro více administrátorů

Pokud má přístup do administrace více uživatelů, každý si může nastavit vlastní jazyk systému. Po přihlášení vidí uživatel administraci v tom jazyce, který má nastavený v detailu osoby.

Jazyk administrace nastavíte v sekci KLIENTI / SKUPINY. Otevřete si skupinu ADMINISTRATORS. V záložce OSOBY najdete seznam administrátorů. Otevřete si detail osoby a nastavte JAZYK ADMINISTRACE.

jazyk administrace

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info