Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Jak zlepšit pozici mého webu ve vyhledávačích jako Google a Seznam?

Zpět na kategorii

Redakční systém FLOX 3, na kterém je postaven ByznysWeb, podporuje optimalizaci pro vyhledávače. Web nestačí jen naplnit obrázky a texty, důležité je udělat i určité kroky.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ RADY:

1. Vyplňujte VLASTNOSTI STRÁNEK: Každé stránce webu přiřaďte H1 nadpis, popis stránek pro vyhledávače, klíčová slova a název stránek pro vyhledávače. Více zde. Nová verze FLOX vám umožňuje vkládat nadpisy, popisy a klíčová slova nejen ve vlastnostech stránek, ale i ve vlastnostech kategorií, úpravě produktů, při psaní článků.

2. V textovém editoru vyplňujte NADPIS, generuje se odtud nadpis H2. Používejte také blok NADPIS, i zde se generuje nadpis H2.

Špatný nadpis: Naše služby.

Dobrý nadpis: Instalatérské a výkopové práce v Brně a okolí.

3. Názvy produktů jsou H3 nebo H2 nadpisy. Proto uvádějte v nadpisu důležité slovo. Pokud prodáváte podprsenku, zvolte například název produktu „Podprsenka Lormar ABC". Špatně je název produktu „Kelly".

4. Používejte v textu přiměřeně často klíčová slova, webovou stránku zoptimalizujte na pár klíčových slov (3 až 4) a ta opakujte v textu 2-3x, ale pozor, aby opakování nepůsobilo rušivě.

5. Systém generuje URL adresy v jednoduché formě, používejte klíčová slova v URL adresách (respektive v názvech podstránek).

6. Vytvořte hyperlinky v rámci webu.

7. Snažte se získat pro svoji webovou stránku zpětné odkazy z jiných webových stránek. Důležitá je kvalita odkazujících stránek. Odkazující stránky by měly být důvěryhodné, obsahovat unikátní texty. Neměly by to být portály, které pouze zveřejňují PR zprávy a nepůsobí důvěryhodně.

8. Vytvářejte popisy k obrázkům.

9. Registrujte webovou stránku v internetových katalozích. Tým ByznysWeb.cz nabízí registraci do 30 vyhledávačů v ČR a SR.

Objednávka registrace do internetových vyhledávačů a katalogů.

10. Pokud provozujete eshop, registrujte eshop do srovnávačů cen zboží.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info