Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Registrace uživatelů

Zpět na kategorii

Jak nastavíte na webu registraci uživatelů?

 • V záložce NASTAVENÍ klikněte vlevo na sekci VŠEOBECNÉ.

 

 • Pokud označíte možnost POTVRZENÍ REGISTRACE, návštěvníkovi po registraci přijde e-mail s linkem pro ověření jeho e-mailové adresy. Registrace bude dokončena, až když registrovaný klikne na uvedený link. Po verifikaci e-mailu je již uživatel registrován, ale není schválen. Registraci musíte v tomto případě ještě potvrdit tak, že v sekci KLIENTI, záložka OSOBY, kliknete na nově registrované uživatele, zaškrtnete možnost AKTIVNÍ a uložíte. Teprve po schválení administrátorem se užívatel bude moci přihlásit.
 • Jestliže neoznačíte možnost POTVRZENÍ REGISTRACE, uživateli také přijde verifikační mail na potvrzení zadané e-mailové adresy. V tomto případě však jeho konto nemusíte aktivovat. Přihlásit se registrovaný bude moci hned po verifikaci svého e-mailu.

 

 • Dále si můžete vybrat typ registračního formuláře. Buď ZÁKLADNÍ, ve kterém stačí vyplnit e-mail, heslo, jméno a příjmení, nebo ROZŠÍŘENÝ, v němž se vyžaduje i adresa osoby nebo firmy.

nastavení registrace

 

Políčka rozšířeného registračního formuláře nastavíte v sekci NASTAVENÍ / ADRESY. Zde je možné nastavit viditelnost políček, vyplnění políčka bude povinné a výchozí text, který bude vepsaný v políčku (tzv. počáteční hodnota). Tato nastavení budou platné i pro adresu v objednávkovém formuláři.

nastavení adresi registračního formuláře

 • Nově registrované uživatele můžete začlenit do skupin. V sekci KLIENTI – záložka SKUPINY vyberte skupinu, do které se mají být zařazeni. Klikněte na název skupiny (nebo ikonu tužky) a označte možnost ZAČLENIT NOVĚ REGISTROVANÉ OSOBY. Nakonec nastavení uložte. Takto registrovaní získají automaticky práva skupiny, kterou jste vybrali.
 • Zákazníci se mohou registrovat také v objednávkovém formuláři, pokud máte aktivní tuto funkci. Více informací v návodu: www.byznysweb.cz/a/499.

 

V sekci NASTAVENÍ/TEXTY a ŠABLONY/PŘEDDEFINOVANÉ ŠABLONY se nachází znění e-mailů odeslaných při registraci:

 • e-mail ohledně schválení registrační e-mailové adresy,
 • e-mail pro zapomenuté heslo,
 • upozornění na registraci.

Tyto šablony můžete editovat (kliknutím na název, resp. ikonu tužky). Důležité je nastavit si podpis v e-mailu, který bude obsahovat např. vaše jméno, název e-shopu, telefon, e-mail do obchodu, název webové stránky.

Jméno a e-mail odesílatele těchto zpráv upravíte v sekci NASTAVENÍ/E-MAILY/ODESÍLATELÉ.

 

 • Uživatelé se mohou registrovat/přihlásit pomocí tlačítek ZAREGISTRUJTE SE/PŘIHLÁSIT SE, která naleznou na titulní stránce vašeho webu.
 • Pokud nechcete mít na stránce přihlašování, můžete tato pole skrýt v sekci DESIGN záložka KOMPONENTY. V kolonce pro přihlášení a registrační formulář vyberte SKRYTÉ a uložte kliknutí vpravo nahoře na HOTOVO–PUBLIKOVAT. (Více o úpravě designu naleznete zde: /a/339.)
 • Další možnosti zobrazení přihlašovacího a registračního formuláře naleznete zde.

 

viditelnost tlačítek pro přihlásení a registraci

 

Můj účet


Uživatel si po přihlášení na web může upravit osobní údaje, změnit přihlašovací jméno a heslo, prohlédnout si historii nákupů a průběh vyřízení poslední objednávky.

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info