Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

GDPR – zobrazení udělených souhlasů

Zpět na kategorii

Systém eviduje všechny souhlasy, které byly uděleny pomocí vytvořeného prvku soukromí. V systému můžete přímo zobrazit, případně odstranit, udělené souhlasy

Přehled souhlasů registrovaného zákazníka

Všechny profily zákazníků, kteří si u vás vytvořili účet, mají svůj profil veden v sekci Klienti > Osoby pod svou emailovou adresou. Kompletní přehled souhlasů udělených každým zákazníkem víte zobrazit po kliknutí na ikonku panáčka v detailu profilu klienta:

Tlačítko pro zobrazení udělených souhlasů

Následně se zobrazí seznam všech souhlasů, které se vážou na ID registrovaného zákazníka. Pokud je prvek soukromí nastaven jako trvalý, je možné souhlas odstranit kliknutím na ikonku křížku u souhlasu.

Přehled udělených souhlasů

V seznamu souhlasů najdete všechny souhlasy přináležící k registrovanému uživateli, včetně souhlasů udělených v blocích Formulář, Anketa, Novinky, Kniha přání, při registraci uživatele a při objednávce.

 

Přehled souhlasů v objednávce

V každé nové objednávce může zákazník odsouhlasit hned několik prvků soukromí, od souhlasu s obchodními podmínkami až po potvrzení / zamítnutí odeslání souhlasu se zasláním dotazníku spokojenosti produktového srovnávače. Všechny udělené souhlasy si umíte prověřit u každé objednávky – kliknutím na ikonku panáčka.

 

Přehled souhlasů odeslaných zpráv přes blok Formulář

V každém bloku Formulář si můžete ověřit, jaké prvky soukromí byly odsouhlaseny u každého odeslání formuláře. Na záložce Odeslání klikněte na ID odeslaného formuláře pro zobrazení vyplněných údajů. V okně s vyplněnými údaji klikněte na ikonku panáčka. Následně se zobrazí všechny odsouhlasené prvky soukromí v rámci daného odeslání formuláře.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info