Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Jaké funkce Zbozi.cz podporuje Flox?

Zpět na kategorii

Chcete zvýšit prodej vašich produktů? Nové zákazníky Vám mohou přinést i porovnávače produktů. Pokud máte českou jazykovou verzi, zkusit to můžete i v srovnávači Zbozi.cz . Více informací o službě a případné registraci získáte ZDE .

Pokud máte Váš eshop již zaregistrován na portálu Zbozi.cz tak si nezapomeňte nastavit export produktů v administraci vašeho e-shopu.

 

 

CMS FLOX podporuje tyto funkce Zboží.cz:

 

Základní nastavení eshopu pro Zbozi.cz naleznete v sekci NASTAVENÍ / PRODUKTOVÉ SROVNÁVAČE / Zboží.cz. Zde najdete funkce, díky kterým můžete snadno doladit svůj XML feed pro optimální zobrazení produktů v tomto srovnávači.

Nejprve je však třeba si tuto službu doobjednat. V případě zájmu nás kontaktujte .

aktivace zbozi

 

 

K čemu slouží:

  • Výchozí termín dodání - info zde
  • Výchozí Zboží CPC - nastavíte maximální cenu, kterou jste ochotni nabídnout za proklik.
  • Exportovat doplňková pole - do feedu se budou táhnout i doplňkové pole vašich produktů. Vaše doplňkové pole budou v Zboží.cz fungovat jako filtr podle parametrů produktu (např. Barva, materiál, druh). Návštěvník Zboží.cz tak rychleji najde co potřebuje, tedy i váš produkt.
  • Tag PRODUCTNAME pro Zboží.cz funguje na stejném principu jako pro Heureku. Kompletní popis funkce najdete zde .
  • Přidat varianty k názvu produktu - vloží přiřazené varianty k názvu produktu. Tag <PRODUCT> bude mít pak např. takový tvar "Roxy kabelka Barva oranžová, Materiál umělá kůže"
  • Přenos jednotkové ceny - pokud používáte měrné jednotky, aktivace této funkce dosadí do XML cenu za měrnou jednotku a ne prodejní cenu. Např. pokud prodáváte podlahy cena za m2 je 11 € (tj cena měrné jednotky) ale cena balení je 19 € (tj prodejní cena), do Zboží.cz pošlete nižší cenu = 11 €, což je pro vás výhodnější
  • Erotic goods - toto políčko zaškrtněte v případě, že nabízíte zboží erotického charakteru. Následně se budou vaše produkty na Zboží.cz zobrazovat v erotických kategoriích.

 

Měření konverzí

Abyste věděli, zda je Vaše inzerce na zbozi.cz skutečně efektivní, je potřeba přidat do e-shopu konverzní kód. Ten slouží k měření konverzí, tedy počtu a hodnoty objednávek od zákazníků, kteří do Vašeho obchodu přišli přes Zbozi.cz.

pozor Potřebné údaje k aktivaci si musíte vygenerovat sami v administraci zbozi.cz . Zde po přihlášení přejděte do sekce KAMPANĚ. Dále klikněte na odkaz SPRÁVA KAMPANĚ.

zbozi.cz kampane Po kliknutí se obrázek zvětší

 

Otevře se Vám stránka, kde klikněte na MĚŘENÍ konverze a zkopírujte vygenerované ID a PRIVÁTNÍ KLÍČ.

ID a Kluc

Po kliknutí se obrázek zvětší

V dalším kroku přejděte do nastavení Floxu, sekce NASTAVENÍ / PRODUKTOVÉ SROVNÁVAČE / Zboží.cz. Zde vložte údaje potřebné pro měření konverze, Shop ID (ID provozu) a Privátní klíč (Tajný klíč), které si zkopírujete z nastavení na zbozi.cz. Nezapomeňte uložit.

zbozi shopID on

Zbozi.cz kategorie

Pro lepší párování produktů na Zbozi.cz je dobré, abyste Vašim kategoriím produktů nastavili kategorií pro Zbozi.cz. K tomu slouží funkce KATEGORIE Zboží.cz, kterou najdete v sekci PRODUKTY / VLASTNOSTI KATEGORIE - záložka PRODUKTOVÉ SROVNÁVAČE.
Každé kategorii přiřaďte příslušející Zbozi.cz kategorii.

vlastnosti kategorie zbozi.cz

Chcete-li zvolenou kategorii pro Zbozi.cz vymazat, klikněte na tlačítko RESETOVAT.

reset zbozi.cz

tip Tag EXTRA_MESSAGE

Tag lze použít k zvýraznění nabídky mezi ostatními obchody v srovnávači Zbozi.cz. Ale pozor - je možné použít pouze jednu z hodnot pro celou kategorii produktů. Nelze tedy kombinovat více výhod najednou. Můžete vybrat jednu z následujících možností: Prodloužená záruka, Příslušenství zdarma, Pouzdro zdarma, Dárek zdarma, Voucher na další nákup nebo Montáž zdarma.

extra message Zbozi.cz

EXTRA MESSAGE se zobrazí v seznamu obchodů pod produktem takto:

extra message v obchode

Dodací lhůta (DELIVERY_DATE)

Pokud si přejete pro všechny produkty nastavit jednotnou dodací lhůtu (zadáváte pouze číslo = počet dnů, např. 0 znamená, že zboží je skladem ihned k dodání, 7 = zboží je dostupný do 7 dnů), můžete tak učinit v základních nastaveních pro Zboží.cz v NASTAVENÍ / PRODUKTOVÉ SROVNÁVAČE / Zboží.cz
Jak správně zadat Dodací lhůtu podle Zboží.

Dodací lhůtu je možné zadat i podle konkrétních statusů, k dispozici máte rozhraní NASTAVENÍ / SKLAD / STATUS / záložka DOSTUPNOST:

dodací lhuta

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info