Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Zobrazení dostupnosti produktu

Zpět na kategorii

Jednou z funcí systému Flox3 je i zobrazování dostupnosti produktů na eshopu. Pod produktem se může zobrazovat aktuální stav na Vašem skladu, ale i datum doručení.

V systému si umíte nastavit počet dnů na doručení k zákazníkovi, případně jej informovat o čase, do kterého může objednávat pokud chce svůj produkt co nejdříve doma.

Nastavení zobrazení dostupnosti

1. Nejprve si aktivujte sklad a použijte buď přednastavené statusy nebo si vytvořte své .

2. V seznamu skladových statusů si vyberte takový, který oznamuje pozitivní dostupnost produktu a klikněte na ikonu tužky ceruzka ikona pro úpravu.

3. Ve složce DOSTUPNOST v sekci OBCHOD můžete vyplnit počet dní na doručení a čas do kdy je nutno zboží objednat, aby ho zákazníci měli v požadovaný den.

úprava skladového statusu

pozor Pozor: Při nastavení počtu dní k doručení se berou v úvahu pouze pracovní dny. Svátky a dny pracovního klidu se do počtu dnů nezapočítávají.

příklad Příklad: Pro skladový status " Skladem " nastavíte doručení 5 dní a čas do 15:30. Zákazník by si prohlížel produkt a rozhodoval se o koupi 6.12.2016 (úterý) o 12:00. V eshopu se mu bude zobrazovat informace o doručení dne 13.12.2016, tj. po pěti pracovních dnech. Po přejetí kurzoru myši se ukáže čas do kdy je nutné zboží objednat, aby ho měl v požadovaný den.

Zobrazeni dostupnosti v eshopu

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info