Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Nastavení konverzí pro zbozi.cz

Zpět na kategorii

Pokud chcete zvýšit prodej Vašich produktů, tak je vhodné Váš e-shop registrovat do srovnávačů produktů, jakým je například Zbozi.cz. Více informací o službě a registraci získáte ZDE .

Abyste věděli, zda je Vše inzerce na zbozi.cz skutečně efektivní, je třeba nasadit tzv. konverzní kód. Ten slouží k měření konverzí, tedy počtu a hodnoty objednávek od zákazníků, kteří do Vašeho obchodu přišli přes Zbozi.cz.

Pokud máte Váš e-shop již zaregistrován na portálu Zbozi.cz, tak si nezapomeňte nastavit v administraci e-shopu export produktů.

Základní nastavení e-shopu pro Zbozi.cz naleznete v sekci NASTAVENÍ / PRODUKTOVÉ SROVNÁVAČE / ZBOŽÍ.CZ.

pozor Potřebné údaje k aktivaci si musíte vygenerovat sami na stránkách administrace zbozi.cz. Zde po přihlášení přejděte do sekce KAMPANĚ. Dále klikněte na odkaz ZPRÁVA KAMPANĚ.

nastaveni

Po kliknutí se obrázek zvětší

Otevře se Vám stránka, kde klikněte na MĚŘENÍ KONVERZÍ a zkopírujte vygenerované ID a Privátní klíč.

ID a Klíč

Po kliknutí se obrázek zvětší

V dalším kroku přejděte do nastavení Floxu do sekce NASTAVENÍ / PRODUKTOVÉ SROVNÁVAČE / ZBOŽÍ.CZ. Zde vložte údaje ke konverzi, Shop ID (ID provozovny) a Privátní klíč (Tajný klíč), zkopírované z nastavení na zbozi.cz. Nezapomeňte uložit.

Zboží CZ ON

Zbozi.cz kategorie

Portál Zbozi.cz vyžaduje, aby se názvy kategorií produktů shodovaly s pojmenováním kategorií v Zbozi.cz. K tomu slouží funkce KATEGORIE ZBOŽÍ.CZ, kterou najdete v sekci PRODUKTY / VLASTNOSTI KATEGORIE a kartě PRODUKTOVÉ SROVNÁVAČE.
Každé kategorii přiřadit příslušnou Zbozi.cz kategorii.

Vlastnosti kategorie

Chcete-li zvolenou kategorii pro Zbozi.cz vymazat, klikněte na tlačítko RESETOVAT.

Mazání kategorií

tip Tag EXTRA_MESSAGE

Tag lze použít k zvýraznění nabídky mezi ostatními obchody ve vyhledávaní Zbozi.cz. Ale pozor - je možné použít pouze jednu z hodnot pro kategorii, nelze tedy kombinovat více výhod najednou. Můžete vybrat jednu z následujících možností: Prodloužená záruka, Příslušenství zdarma, Pouzdro zdarma, Doprava zdarma, Dárek zdarma nebo Osobní odběr zdarma.

extra message

EXTRA MESSAGE se zobrazí v seznamu obchodů pod produktem:

extra message v obchodě

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info