Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Ignorujte SEO analyzátory a validátory

Zpět na kategorii

priklad Ignorujte různé SEO analyzátory a SEO nástroje pro kontrolu validity webu vytvořeného prostřednictvím redakčního systému Flox 1.0 nebo 3. SEO analyzátory Vám slibují, že odhalí chyby na Vašem webu, ale... není to pravda! Tyto SEO nástroje jsou chybné a zavádějící.

 

Uvedené online SEO nástroje jsou s oblibou využívány zástupci firem nabízejících reklamu. Je to starý a osvědčený trik – SEO analyzátor Vám vždy nahlásí chyby a nedostatečnou SEO optimalizaci Vašeho webu! Splní svou službu – vystraší Vás s použitím nesmyslných argumentů a Vy jako odpovědný administrátor kontaktujete firmu, která SEO analyzátor provozuje. SEO analyzátor je klamavá reklama firmy, která ho nabízí.

 

SEO analyzátor vytkne Vašemu webu věci, které nejsou podstatné. Za jednu z obrovských chyb považuje například nevyplnění autora stránek, přičemž to je pro SEO a Google zcela nepodstatné. Googlu je jedno, jestli je autor webové stránky Váš soused, Vy nebo osoba XY. SEO analyzátor často vyhazuje ještě absurdnější chyby a Vy si jejich odstraňováním vlastně chyby na webu sami vytváříte nebo jen ztrácíte čas.

 

Ignorujte prosím všechny SEO analyzátory a zeptejte se raději nás. Rádi Vám doporučíme změny na webu, které Vám v rámci SEO i reálně pomohou.

 

Jako důkaz nesmyslnosti si v SEO analyzátorech prověřte, jak jsou na tom www stránky Google.cz, Seznam.cz, příp. stránky Vaší konkurence. Ano, tyto weby mají možná více chyb než Vaše webové stránky. Neznamená to, že samotný Google má chyby... vadný je jen SEO nástroj.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info