Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Tisk objednávek, předfaktur a faktur

Zpět na kategorii

Objednávky, faktury i předfaktury si můžete vytisknout v administračním rozhraní.

Přejděte do sekce OBJEDNÁVKY, v seznamu objednávek najděte tu, kterou chcete tisknout a klikněte na ikonku tiskárny tisk objednávek. Objednávka se stáhne do Vašeho počítače ve formátu .pdf a následně můžete tento soubor vytisknout.

 

Také Vaši zákazníci si mohou ihned po odeslání objednávky vytisknout její souhrn. Tisknout lze i starší objednávky. Klient se musí přihlásit do svého účtu, kliknout na MOJE OBJEDNÁVKY a následně na detail objednávky.

moje objednávky

tisknout objednávku

 

Tisk je možné nastavit (způsob nastavení se liší podle používaného internetového prohlížeče, např. Chrome, Firefox, Internet Explorer):

  • Vybrat stránky, které chcete tisknout.
  • Zvolit počet kopií, rozložení (na výšku a šířku), barevnost, okraje a další (viz příloha).

pozor Spolu s objednávkou se tisknou i globální bloky, protože globální bloky jsou součástí všech podstránek webu, tedy i podstránky s objednávkou.

Pokud tedy chcete, aby globální blok nefiguroval v tištěné formě objednávky, otevřete si tento blok v sekci STRÁNKY. Vyberte záložku NASTAVENÍ BLOKU a do políčka TŘÍDA (class) napište slovo "noprint" a uložte. Toto nastavení proveďte pro každý globální blok.

Tisk článků z bloku NOVINKY a tisk jakékoli podstránky Vašeho webu funguje na stejném principu. Tedy tisknou se všechny bloky kromě těch, kterým nastavíte třídu "noprint".

Nastavení tlače globálních bloků v objednávkách

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info