Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Průběžné načítání produktů

Zpět na kategorii

ByznysWeb je jediný redakční systém, který obsahuje funkci průběžného načítání produktů. Když Vaši klienti rolují po stránce níže, automaticky se načítají další produkty. Nemusejí klikat na druhou, třetí podstránku.


Podle doporučení by na jedné podstránce nemělo být zobrazeno více než 20 produktů. Pokud máte kategorii s 200 produkty, může naustále klikání na další podstránky zákazníky odradit. Pokud si aktivujete postupné načítání produktů, zobrazovat se bude jen 20 produktů, ale stačí, když se návštěvník e-shopu dostane na konec stránky a hned se načte dalších 20.


Na webové stránce se to projeví takto:

Průběžné načítavíní produtků - ukázka na web stránce

 

Jak si aktivuji postupné načítávání produktů?

Ve Vaší administraci se přesuňte do sekce NASTAVENÍ / PRODUKTY / VŠEOBECNÉ

Automatické načítání produktů

Rozklikněte výběrové menu: Průběžné načítávání produktů. Zde nastavíte, kolikrát proběhne načtení další stránky.

Nastavení průběžného načítání produktů

 

Pokud zvolíte například 3x - postupně se načítají první tři podstránky s produkty v dané kategorii. Pokud je podstránek více než 3, na ostatní stránky se návštěvník dostane kliknutím na čislo požadované podstránky, případně na tlačítko DALŠÍ PRODUKTY.

 

Deaktivace průběžného načítání

Průběžné načítávání produktů je aktivní automaticky pro všechny e-shopy vytvořené v systému FLOX 3. Pokud chcete tuto funkci vypnout v NASTAVENÍ / PRODUKTY / VŠEOBECNÉ vyberte PRŮBĚŽNÉ NAČÍTÁVÁNÍ PRODUKTŮ - VYPNUTO.

tipTIP: pokud máte hodnotný obsah v zápatí stránky a chcete využívat funkci průběžného načítání produktů, využijte co nejmenší počet dalších načtení. Mohlo by se stát, že návštěvníka e-shopu rolování omrzí a k obsahu na konci stránky se nedostane.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info