Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Vkládejte do webu nadpisy H1, H2, H3

Zpět na kategorii

Z pohledu SEO má nadpis velký význam. Za nejdůležitější se považují nadpisy H1 a H2. Nadpis H3 se dá rovněž využít, ale není tak významný.

Nejpreferovanější a pro Google robota nejsnadněji čitelný je nadpis H1.

Nadpis H1 by měl být použit nejen na titulní stránce, ale na všech podstránkách, doporučujeme zadávat jej jednotlivě pro každou podstránku zvlášť – Úprava textu - návod.

Dalším preferovaným údajem je nadpis H2. Doporučujeme jej využít jak na titulní stránce, tak na každé podstránce. Nadpis H2 získáte i vložením bloku NADPIS ve své administraci nebo vložením bloku TEXTOVÝ EDITOR – NADPIS. Efektivní je zadat aspoň 3–5 nadpisů H2 na každé podstránce.

tipTip 1: Pokud nadpis neobsahuje klíčové slovo, je zcela zbytečný.


tipTip 2: Nadpisy by měly následovat postupně za sebou – H1, H2, H3. Nedoporučujeme využít nadpis H2 a pod něj vložit nadpis H1.

Jak vložíte nadpisy na svůj web?

<h2>menší nadpis</h2>
<h3>nejmenší nadpis</h3>

Nadpis H1 se vytvoří automaticky při vytvoření nové podstránky / kategorie a obsahuje totéž jako název stránky. H1 můžete upravit v VLASTNOSTI STRÁNKY / VLASTNOSTI KATEGORIE, při úpravách PRODUKTU, ČLÁNKU, všude naleznete záložku SEO.  

Nadpis H2 je obsažený v bloku NADPIS, rovněž v bloku TEXT ( pole Nadpis). Nadpis H2 volte s ohledem na charakter webu a klíčová slova. Nadpisy H1 a H2 vnímá Google jako velice významné texty, vložte do nich proto zejména důležitá klíčová slova!

tipTip 3: Jak zjistíte, kolikrát byla vaše klíčová slova hledána na Seznam.cz?

Na adrese nahraďte „slovo" svým klíčovým slovem, např. http://search.seznam.cz/stats?collocation=potreby

Pokud je denní hledanost menší než 100, statistika se neukáže; pokud se ale jedná o pojem s denní hledaností vyšší než 100, statistika se zobrazí.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info