Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Záložky v detailu produktu na webové stránce

Zpět na kategorii

Při zobrazení detailu produktu se nabízí prostor na to, aby váš zákazník mohl získat o vybraném zboží množství informací. Kromě popisu a variant lze k produktu přiřadit ještě alternativní produkty.

Zákazníkovi mohou k rozhodnutí zakoupit si zboží dopomoci i další informace obsažené v záložkách detailu produktu. Jedná se o tyto záložky:

Galerie

Obsahuje další obrázky produktu, např. fotografie z jiných úhlů, případně fotky jiných barevných provedení. Galerii k produktu vytvoříte po otevření detailu produktu ve své administraci – záložka OBRÁZKY. Klikněte na VYBERTE OBRÁZEK a ze souborů, které jste již nahráli na server, vyberte další obrázky produktu. Pokud se zde požadované obrázky nenacházejí, musíte je nahrát ze svého počítače kliknutím na NAHRÁT, pak PROCHÁZET, vyberte obrázky, klikněte na OTEVŘÍT a následně NAHRÁT.

Obrázky produktu      

 

Doplňující informace 

Obsahují specifické vlastnosti produktu, které se dají využít i při vyhledávání. Doplňující informace přiřadíte produktu pomocí funkce Doplňková pole.  

    Doplňkové informace o produktu

 

Diskuse 

Zákazníci, kteří si již produkt zakoupili, mají možnost k němu přidat komentář. Právě komentáře mohou výrazně ovlivnit nerozhodného zákazníka. Navíc komentáře k produktům můžete spravovat a tak určit, které příspěvky se v diskuzi objeví a které nikoli.

Diskuse k produktu

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info