Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Převod domény pod naši správu

Zpět na kategorii

Webovou stránku si sami vytvoříte na doméně třetího řádu neco.byznysweb.cz. Tuto doménu třetího řádu můžete využívat zdarma již v rámci 30-denní testovací verze.
V případě, že vlastníte doménu druhého řádu (www.nazevfirmy.cz, www.domena.cz apod.), může být tato doména přesměrována na webovou stránku vytvořenou prostřednictvím služby ByznysWeb:

  1. Za 290 Kč bez DPH/rok doménu s koncovkou  .CZ převedeme pod naši správu, vy nám pouze přepošlete transfer heslo, které přijde na e-mail držitele domény. Pro modifikaci DNS záznamů od nového registrátora klikněte na link, který obdržíte do e-mailu vlastníka domény od společnosti web4u.cz. Doména začne 24 hodin poté fungovat s novým obsahem, který jste vytvořili na ByznysWeb.cz. E-maily k doméně si vytvořte v administraci svého webu, příp. ve svém poštovním klientovi dle následujících pokynů.
  2. Dalším řešením je přesměřování domény změnou DNS záznamů, případně IP adresy. Více informací naleznete zde

 

Převod domény pod naši správu
UPOZORNĚNÍ
: POD NAŠI SPRÁVU PROVÁDÍME POUZE DOMÉNY S KONCOVKOU .CZ
PŘI DOMÉNÁCH S  MEZINÁRODNÍ KONCOVKOU JAKO .COM .NET .EU .PL .RU A JINÉ, ZMNĚŇTE POUZE DNS ZÁZNAMY, POPŘ. IP ADRESU DLE UVEDENÉHO NÁVODU

 

Pokud máte zájem o registraci nové domény, můžete ji objednat přímo přes administraci svého webu – START – napravo klikněte na OBJEDNÁVKA. Tímto způsobem si ihned ověříte, zda je požadovaná doména volná.

Název domény (www.neco.cz) může být zcela jiný než původní název webové stránky vytvořené v ByznysWeb.cz (www.cokoliv.byznysweb.cz).

Máte-li zájem o registraci více domén, ze kterých by byl návštěvník přesměrován na vaši základní doménu, kontaktujte nás.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info