Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Převod domény pod naši správu

Zpět na kategorii

Webovou stránku si sami vytvoříte na doméně třetího řádu neco.byznysweb.cz. Tuto doménu třetího řádu můžete využívat zdarma již v rámci 30-denní testovací verze.
V případě, že vlastníte doménu druhého řádu (www.nazevfirmy.cz, www.domena.cz apod.), může být tato doména přesměrována na webovou stránku vytvořenou prostřednictvím služby ByznysWeb:

  1. Za 290 Kč bez DPH/rok doménu s koncovkou  .CZ převedeme pod naši správu, vy nám pouze přepošlete transfer heslo, které přijde na e-mail držitele domény. Pro modifikaci DNS záznamů od nového registrátora klikněte na link, který obdržíte do e-mailu vlastníka domény od společnosti web4u.cz. Doména začne 24 hodin poté fungovat s novým obsahem, který jste vytvořili na ByznysWeb.cz. E-maily k doméně si vytvořte v administraci svého webu, příp. ve svém poštovním klientovi dle následujících pokynů.
  2. Dalším řešením je přesměřování domény změnou DNS záznamů, případně IP adresy. Více informací naleznete zde

 

UPOZORNĚNÍ: POD NAŠI SPRÁVU PROVÁDÍME POUZE DOMÉNY S KONCOVKOU .CZ
PŘI DOMÉNÁCH S  MEZINÁRODNÍ KONCOVKOU JAKO .COM .NET .EU .PL .RU A JINÉ, ZMNĚŇTE POUZE DNS ZÁZNAMY, POPŘ. IP ADRESU DLE UVEDENÉHO NÁVODU

 

Pokud máte zájem o registraci nové domény, můžete ji objednat přímo přes administraci svého webu – START – napravo klikněte na OBJEDNÁVKA. Tímto způsobem si ihned ověříte, zda je požadovaná doména volná.

Název domény (www.neco.cz) může být zcela jiný než původní název webové stránky vytvořené v ByznysWeb.cz (www.cokoliv.byznysweb.cz).

Máte-li zájem o registraci více domén, ze kterých by byl návštěvník přesměrován na vaši základní doménu, kontaktujte nás.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info