Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Použití ByznysWebu na vlastním webhostingu

Zpět na kategorii

Webovou stránku vytvořenou v ByznysWebu není možné provozovat na vlastním webhostingu (prostor pro umístění webové stránky na serveru).

Webová stránka musí být vytvořena a provozována na našem webhostingu v rámci služby ByznysWeb.cz.
Výhodou je pravidelný balíček aktualizace softwaru, odstraňování chyb, neustálý hotline a doplňování nových funkcí pro všechny klienty ByznysWebu.


Příklad:

Dokážeme nabídnout výhodnou cenu za profesionální redakční systém a jeho aktualizace právě proto, že díky naší tzv. multi-tenant technologii odpadá potřeba instalace a aktualizace na serverech klientů. Představte si situaci, že máte 100 klientů. Každý používá svůj webhosting (svůj server), každý server je jinak nastaven. Vy jako klasický tvůrce softwaru vydáte update softwaru (vylepšení, opravy, ...). Programátor by se musel přihlásit na každý z těchto serverů a aktualizovat zvlášť. Výsledkem by byly větší náklady pro provozovatele webových stránek, které se promítnou i do ceny. Na ByznysWebu všechno funguje automaticky.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info