Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Stránky viditelné pouze pro přihlášené uživatele – zamčená stránka

Zpět na kategorii

Často se stává, že firma chce určitý typ obsahu zpřístupnit pouze některým uživatelům. Například pro velkoobchodní partnery a obchodníky vytvoří ceníky s výhodnějšími slevami a dodacími podmínkami, které mají na webové stránce vidět jenom přihlášení uživatelé.

Položky v menu a obsah na webové stránce se návštěvníkovi zobrazí po zadání jména a hesla, které vyplnil při registraci.

 

Pro skrytí obsahu stránky máte následující možnosti:

 • Zamčená stránka - k obsahu stránky se dostane uživatel po přihlášení, stránka se v menu nezobrazuje.
 • Zamčená stránka s možností ZOBRAZIT LINK V MENU, KTERÝ NENÍ AUTORIZOVANÝ - tlačítko stránky je v menu viditelné, po kliknutí na něj se zobrazí výzva k přihlášení.
 • Skrytá stránka - stránka není viditelná jako tlačítko v menu, má ale funkční URL a vyhledávače ji indexují. K obsahu se lze dostat po zadání přesné URL adresy stránky: Návod na nastavení skryté stránky naleznete zde.
 • Skrytá stránka s možností ZOBRAZIT CHYBU – STRÁNKA NENALEZENA - tlačítko stránky se v menu nezobrazuje, stránka nemá funkční URL a vyhledávače ji neindexují.  Návod naleznete zde.

 

Postup pro nastavení stránky viditelné pro přihlášené použivatele.

 • V sekci STRÁNKY vytvořte novou stránku nebo klikněte na vytvořenou stránku, kterou chcete zpřístupnit jenom registrovaným uživatelům.
 • Klikněte na VLASTNOSTI STRÁNKY. vlastnosti ikona.
 • V záložce HLAVNÍ na řádku VIDITELNOST ve výběrovém menu označte UZAMKNUTÝ.
 • Následně přibude nové pole, ve kterém vyberte skupiny uživatelů, pro které má být obsah zpřístupněn. Klikněte na + (plus) vpravo u okénka. Zde zvolte skupinu REGISTROVANÍ, případně další skupiny. V okně se zobrazí skupiny, které máte vytvořené v sekci KLIENTI v záložce SKUPINY. (Návod na vytvoření skupin a přidělení práv skupinám naleznete tady: Skupiny uživatelů.

Přirazení skupiny pro viditelnost stránky

 

Klikněte na PŘIŘADIT a ULOŽIT.

Uzamknutý obsah stránky

Obsah této stránky bude tedy viditelný pouze pro administrátory a registrované uživatele, kteří se přihlásí buď pomocí tlačítka PŘIHLÁSIT, jež je zobrazeno na titulní stránce, nebo, pokud máte nastavené toto pole jako skryté (v administraci – sekce NASTAVENÍ – STRÁNKY – VIDITELNOST KOMPONENTŮ), prostřednictvím URL adresy http://www.vase-domena.flox.cz/admin.

 • Jestliže chcete dodatečně vymazat skupinu, pro kterou má být stránka viditelná, klikněte na slovní spojení (v našem případě) „2 skupiny přiřazeny".
 • Otevře se seznam přiřazených skupin. Pomocí červeného křížku můžete vymazat nežádoucí skupinu.
  Zamčená stránka
 • Zamčená stránka není bez přihlášení viditelná v menu.
 • Jestliže ve vlastnostech stránky vyberete možnost ZOBRAZIT V MENU, název stránky se v menu zobrazí, ale po kliknutí na něj se ukáže upozornění:


Stránka viditelná pro registrované uživatele

Ve stromové struktuře stránek se u názvu stránky, kterou jste zamkli, změní ikona z viditelná stránka VIDITELNÁ STRÁNKA na uzamknutá stránkaUZAMKNUTÁ STRÁNKA.

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info