Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Na titulní stránce napište, co prodáváte

Zpět na kategorii

Kvalitně zoptimalizovaná titulní stránka vám přivede potenciální zákazníky. Ve spolupráci se zkušenými e-shopaři využívajícími ByznysWeb jsme pro vás sepsali 5 bodů, které vám pomohou nastartovat prodej a návštěvnost vašeho webu.

Jak vypadá titulka úspěšného e-shopu a webové stránky?

  1. Musí být přehledná a dobře rozvržena – návštěvníci se na ní musí rychle a snadno zorientovat. Klíčové informace jako Kontakt, Obchodní podmínky nebo Možnosti dopravy proto neschovávejte do podstránek. Skvělé místo, kde budou dobře viditelné, je i patička webu. Orientaci na vašem webu usnadní i blok Rozcestník nebo přímo Rozcestník do kategorií produktů.
  2. Design a obsah korespondují se zaměřením vašeho webu – už na první pohled musí být návštěvníkům jasné, co si u vás mohou koupit, resp. jaké služby nabízíte. V designu doporučujeme použít vaše autorské fotky. Na blogu o podnikání na internetu se dočtete, jak psát kvalitní a uživatelsky hodnotné texty.
  3. Prezentuje výhody a benefity, které nabízíte. Jedná se o tzv. prodejní argumenty. Rychle je zjistíte ze zpětné vazby od zákazníků, srovnáním s konkurencí nebo rozhovorem se zaměstnanci. Může to být například i bonusový systém, který odmění věrné zákazníky, nebo spolehlivý dopravce a online platby na výběr.
  4. Obsahuje TOP produkty nebo novinky z vaší nabídky. S tím samozřejmě souvisí i poutavé produktové obrázky a produktové fotogalerie, podrobné popisy produktů, prostřednictvím kterých si získáte pozornost návštěvníků.
  5. Na titulce by rovněž neměl chybět odkaz na váš blog. Pište o tom, co vaše zákazníky zajímá a trápí. Vysvětlete, jak vaše produkty, resp. služby pomohou vyřešit jejich problém. Popište, jak o vaše produkty mají pečovat, aby jim sloužily co nejdéle. Pokud nevíte, o čem psát na blogu, začněte třeba zpracováním odpovědí na nejčastější dotazy ve FAQ.

Příklady titulních stránek úspěšných e-shopů

Inspirujte se a vaše titulní stránka bude jedním z nejlepších zdrojů nových objednávek a spokojených zákazníků.
Na závěr dovolte ještě jedno doporučení, v žádném případě nevkládejte na titulní stránku svého webu různé free aplikace tipu předpověď počasí, kalendář jmen nebo kurzové lístky.

webdesignová novinkaNovinka:

Titulní stránka může mít unikátní grafický design. Přečtěte si více informací o práci se sekcí DESIGN pro Flox 3. 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info