Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Report osobních údajů

Zpět na kategorii

V CMS systému FLOX si můžete vytvořit přímo v administraci report osobních údajů, které jsou v systému evidovány u všech zákazníků. Report poskytne bližší informace o přihlášení zákazníka, o objednávkách, uložených adresách a jiných údajích, které jsou k záznamu evidovány v databázi vašeho e-shopu nebo webové stránky.

Vytvoření reportu osobních údajů

1. V administraci přejděte do sekce Nastavení > Soukromí a zabezpečení > Tools a klikněte na Nový report osobních údajů:


ako vyexportovať osobné údaje zákazníkov e-shopu či webstránky vo FLOXe od BiznisWeb.sk

 

2. V okně pro vytvoření nového reportu vyplňte pole Název / subjekt. Můžete zde zadat e-mailovou adresu, jméno zákazníka nebo IP adresu. Následně klikněte na tlačítko Vyhledávání.


vyhledavani udaju do noveho reportu osobnich udaju zakazniku v e-shopu od ByznysWeb.cz

 

3. Po kliknutí na Vyhledat se zobrazí všechny záznamy, které jsou v systému evidovány k hledanému řetězci. Vlevo vidíte jednotlivé záznamy a vpravo obsah reportu, co představuje seznam údajů, které se budou v reportu nacházet. Jednotlivé záznamy můžete na pravou stranu přidat pomocí modré šipky vpravo. Pokud chcete přidat do reportu všechny údaje najednou, klikněte na tlačítko Přidat všechny nad seznamem jednotlivých záznamů. 


pridavani zaznamu do reportu osobnich udaju zakazniku v CMS FLOX od ByznysWeb.cz

 

4. Některé záznamy se mohou zobrazovat jako sloučené, to znamená, že v jednom poli je více záznamů. Pomocí ikonky jak rozdělit záznamy v reportu osobních ůdajú v CMS FLOX od ByznysWebu  tyto záznamy rozdělíte na samostatné řádky a můžete je přidat do seznamu údajů na report individuálně.

 

5. Když máte v políčku Obsah reportu všechny údaje, které chcete do reportu zahrnout, vytvořte nový report kliknutím na tlačítko Vytvořit report:


jak na vytvoreni reportu osobnich udaju v CMS FLOX od ByznysWebu

 

6. Po kliknutí na Vytvořit report se zobrazí okno s upozorněním, že údaje v tomto reportu nemohou být dodatečně upraveny. Oznámení potvrďte tlačítkem Pokračovat – report je kompletní:

Potvrzeni vytvoreni reportu

 

Po vytvoření reportu se váš nový report zobrazí v seznamu reportů.


Vytvořený report můžete vytisknout kliknutím na ikonku tiskárny. Po kliknutí na ikonku tiskárny dojde k vygenerování PDF souboru. PDF obsahuje všechny údaje, které jste do reportu přidali při jeho vytváření.

 

Kliknutím na ikonku panáčka u daného reportu můžete anonymizovat osobní údaje v reportu. Po anonymizaci budou osobní údaje zašifrovány. Tyto údaje budou viditelné jako zašifrované v administraci, a pokud měl zákazník vytvořený účet, nebude se do něj moct přihlásit. Anonymizovat osobní údaje z reportu proto doporučujeme pouze v případě, že o to váš zákazník vysloveně požádá.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info