Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Jak v objednávce sloučit souhlasy pro zaslání údajů do produktových srovnávačů do jediného souhlasu

Zpět na kategorii

Pokud vám nevyhovuje, že zákazník vidí v objednávce souhlas pro každý produktový srovnávač, do kterého chcete po dokončení objednávky zaslat údaje, samostatně, můžete si všechny souhlasy sloučit do jednoho samostatného prvku. Zákazník tak zakliknutím jediného políčka udělí souhlas pro všechny srovnávače, u kterých máte nastaven konverzní kód. V objednávce se tak po úpravě zobrazí pouze jediné políčko.

sloucene souhlasy se zpracovanim osobnich udaju pro produktove srovnavace

Postup

1. Prvním krokem je vytvoření nového prvku soukromí, který se bude zobrazovat místo původních prvků soukromí každého produktového srovnávače. V sekci Nastavení > Soukromí a zabezpečení kliknľte na Nový prvek soukromí:


jak pridat novy prvek ochrany soukromi do FLOXe od ByznysWebu

 

2. V novém prvku soukromí vyplňte interní název, v políčku Událost vyberte možnost v objednávkovém formuláři a v políčku Typ prvku soukromí vyberte zaškrtávací políčko (Checkbox).


novy prvek ochrany soukromi v CMS FLOX

 

3. Na záložce Text vyplňte zprávu, kterou chcete u zaklikávacího políčka zobrazit:


jak sloucit souhlasy se zpracovanim osobnich udaju v e-shopu

 

4. Na záložce Volby nastavte v poli Akce hodnotu je nabídnutý / zobrazí se a v poli Typ souhlasu vyberte Jednorázové použití:


slouceni souhlasu se zpracovanim osobnich udaju ve FLOXu od ByznysWebu

 

5. Nový prvek soukromí uložíme kliknutím na tlačítko Uložit.

Nyní máte vytvořeno nové zaklikávací políčko v objednávkovém formuláři. Dále je nutné nastavit toto políčko jako políčko souhlasu (prvek soukromí) pro všechny produktové srovnávače.

 

6. V Nastavení > Produktové srovnávače > Heuréka a v políčku Prvek soukromí vyberte ze seznamu nový prvek soukromí, který jste vytvořili v předcházejících krocích:


suhlas so spracovanim osobnych udajov pre Heureka.sk

 

7. Stejně jako v bodě 6 nastavte prvek soukromí pro všechny další produktové srovnávače, u kterých využíváte zasílání konverzí a dotazníků spokojenosti.

Teď máte produktové srovnávače nastaveny tak, že jako souhlas již neberou daným srovnávačem vygenerované políčko, ale souhlas je udělen prostřednictvím nově nastaveného prvku soukromí. Bude tedy potřeba skrýt původní zaklikávací políčka pro jednotlivé srovnávače.

 

8. V Nastavení > Jazyky otvevřete jazykovou verzi, ve které chcete zaklikávací políčka původně vygenerované srovnávačem skrýt.

 

9. Na záložce Volby soukromí najděte prvek soukromí, který chcete z objednávky skrýt a klikněte na ikonku tužky:


jak skryt prvek soukromi ve FLOXu od ByznysWeb.cz

 

10. V okně pro úpravu prvku soukromí vyberte na záložce Volby v nabídce Akce hodnotu se nezobrazí:


jak skryt checkbox overeno zakazniky v ByznysWebu

 

11. Stejně, jako je popsáno v bodech 9 a 10, skryjte v jazykové verzi všechny prvky soukromí, které již nechcete v objednávce zobrazovat.

 

Pokud jste postupovali přesně podle návodu a nastavili jste si pro všechny srovnávače jeden prvek soukromí, v objednávce se již nebude zobrazovat více zaklikávacích políček pro udělení souhlasu se zařazením do průzkumu spokojenosti zákazníků, ale jen jedno políčko, zaškrtnutím kterého dojde k zaslání údajů o objednávce do všech nastavených srovnávačů produktů.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info