Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Notifikační centrum

Zpět na kategorii

Díky notifikačnímu centru v systému FLOX dostanete okamžitě upozornění na všechny nové informace, které by vás mohly zajímat a usnadnit vám tak práci s vaším e-shopem. Notifikační centrum vám poskytne informace o probíhajících importech, o nových objednávkách, o vyprodaných produktech a mnohém dalším.

Práce s notifikačním centrem

Notifikační centrum se skládá ze tří oznamovacích oblastí:

Notifikačné centrum - oznámenia

  • Ikonka zvonečku vás upozorní na systémové oznámení týkající se administrace e-shopu. Sem patří například informace o dokončených importech, hromadných operacích a jiných systémových úkolech.
  • Ikonka nákupní tašky vám oznamuje informace týkající se e-shopu. Najdete zde přehled nových objednávek, blokovaných objednávek, vyprodaných produktů, odeslaných komentářů a jiných notifikací dle nastavení.
  • Ikonka ozubeného kola informuje o naplánovaných a probíhajících úkolech, jako je třeba import nebo naplánovaná hromadná akce s produkty.

Na nové oznámení v notifikačním centru jste upozorněni tak, že ikonka dané oznamovací oblasti změní barvu na modrou a u ikonky se zobrazí počet nových notifikací.

Notifikačné centrum - nové oznámenia

Když na tuto ikonku přejdete kurzorem myši, otevře se seznam nových oznámení. Všechna nová oznámení mají vlevo modrý pásek. Notifikace, které jsou důležité a je jim potřeba věnovat zvýšenou pozornost, mají červený pásek.

Nastavení notifikací

Jaké notifikace se vám budou zobrazovat, si nastavíte přímo v administraci stránky, v sekci Nastavení > Notifikace, záložka Nastavení.

Notifikačné centrum - nastavenia

Nastavení jsou rozdělena na 3 části:

  • Systémové notifikace – zobrazí se v oznamovací oblasti s ikonkou zvonečku. Jejich průběh vám systém oznamuje pod ikonkou ozubeného kolečka.
  • Notifikace obchodu a stránek – se zobrazí v oznamovací oblasti s ikonkou nákupní tašky.
  • Externí nástroje a integrace – uvidíte v oznamovací oblasti s ikonkou zvonečku.

Po změně nastavení notifikačního centra klikněte na tlačítko Uložit.

TipNastavení, která mají za svým názvem znak *, budou dopracována do systému později. Notifikace, které jsou vyšedivělé a aktivní, jsou z bezpečnostních důvodů aktivovány napevno a není možné je deaktivovat. Oznamují vám totiž důležité informace, kterým je nutno věnovat pozornost, a vyžadují si váš zásah.

Historie notifikací

V Nastavení > Notifikace najdete i záložku Historie. V historii se uchovávají všechny notifikace, které máte aktivní, abyste měli v případě potřeby přehled o notifikacích, které vám byly oznámeny v minulosti.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info