Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Informační povinnost

Zpět na kategorii

Dle zákona musíte zobrazovat na stránkách povinný text o EET.

Pokud máte správně aktivní EET ve FLOXu, tento text se bude automaticky zobrazovat v objednávkovém formuláři před odesláním, čím se splní informační povinnost. Doporučujeme tento text vložit i do Obchodních podmínek.

Jak informovala Asociacie pro elektronickou komerci provozovatelé internetových obchodů by neměli zapomenout na aktualizaci Obchodních podmínek (Zdroj: APEK.cz).

EET poviný text na objednávce

Ve složce NASTAVENÍ najdete i možnost vypnutí zobrazování povinné informace o EET pro zákazníky vašeho e-shopu. V případě, že zaškrtnete možnost "nezobrazovat povinnou informaci" a budete tuto možnost brát na vědomí, tak jednáte na vlastní odpovědnost. Pamatujte, že Zákon č. 112/2016 Sb. (o elektronické evidenci tržeb) v §25 ods. 2 explicitně stanovuje znění textu, jehož umístěním na místo, kde obvykle dochází k uskutečnění tržby subjekt splní zákonnou informační povinnost. Platí, že pokud objednávku vyřizuje pobočka s aktivním režimem EET, nezáleží, z jaké krajiny pochází zákazník, ani v jakém jazyku web vidí.

informacni povinnost

 

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info