Přechod z Upgates na ByznysWeb

Máte již hotový e-shop, ale chcete nový? Spojte se s námi a probereme, jaké jsou možnosti růstu vašeho e-shopu.

Jak přejít z Upgates na ByznysWeb?

Rádi vám s tím pomůžeme. Produkty, které jste si vytvořili ve starém e-shopu dokážete přenést do nového e-shopu na ByznysWebu. Jediné, co k tomu potřebujete je XML feed pro Heureku a vytvoření testovacího e-shopu.

Díky naší službě bezplatné migrace e-shopu mohou přemigrovat e-shop do ByznysWebu i zavedené e-shopy.  

 

Vytvořit e-shop na zkoušku

Pomůžeme vám rozjet nový eshop v ByznysWeb.cz, přesměrovat doménu, e-maily, nebo vložit logo a upravit design e-shopu. Vytvořte si teď za pár vteřin e-shop s 30 denním testem zdarma: 

Vyzkoušet zdarma

Přechod z Upgates na ByznysWeb je možný i pro existující e-shop

Tip: Migraci dat ze starého do nového eshopu zvádnete za několik minut i sami. Stačí vytvořit testovací e-shop na 30 dní zdarma a postupovat podle návodu na našem webu.

ByznysWeb nabízí například:

Zde naleznete ceník eshopu od ByznysWebu.

 

Které údaje se můžou přenést ze starého eshopu do nového?

Informace, které obsahuje váš Heureka feed: popis produktů, ceny, varianty, obrázky, výrobci, kategorie produktů, zařazení produktů do kategorií.

Poznámka: objednávky a informace o klientech se nebudou přenášet, toto migrace dat neumožňuje, data nejsou součástí Heureka feedu.

Databázi klientůfirem (adresy a účty) si můžete vložit do nového e-shopu pomocí XML nebo XLS importu přímo v administraci nového e-shopu. Uživatelům následně rozešlete hromadný e-mail, aby si změnili heslo po prvním přihlášení do nového e-shopu.

Migrace do ByznysWebu: vlastní eshop design

OBR.: Migrace do ByznysWebu a vlastní e-shop design.

Objednávám překopírování e-shopu na ByznysWeb:

Kontrolný kód

i

 * Všechna pole jsou povinná. Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami služby ByznysWeb.

Po vyplnění formuláře jsme schopni migraci produktů pomocí XML feedu pro Heureku udělat v pracovních dnech do 24 hodin. A navíc zcela zdarma. Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Jak provést migraci domény a e-shopu z Upgates na ByznysWeb?

Když bude nový e-shop v ByznysWebu připraven na spuštění, aktivuje se provoz e-shopu na vlastní doméně. Předem doporučujeme vytvoření mailových schránek a vytvoření přesměrování URL z nejdůležitějších stránek a kategorií e-shopu.

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti