Potřebujete pomoc?
Jste na správném místě.

Seznamte se s našimi odborníky.

Požádat o pomoc někoho zkušeného není žádná ostuda. Právě naopak. Ale najít opravdového odborníka, který rozumí vašim potřebám, ukáže vám správnou cestu, ochotně vám všechno vysvětlí, zvedne vám telefon a reaguje na e-maily, bývá někdy náročné.

A proto jsme se rozhodli, že se s vámi podělíme o kontakty na profíky, se kterými jsme měli tu čest sami spolupracovat a byli jsme s jejich prací maximálně spokojeni.

 

Grafika a design e-shopu nebo webové stránky

Grafika a design e-shopu nebo webové stránky

Na to, abyste si získali pozornost návštěvníků webu nebo e-shopu, máte jen pár vteřin. Jedním z nejlepších způsobů, jak je zaujmout, je webdesign. Moderní, UX friendly a konverzní.

 

A přesně takový vám navrhnou:

Naši skvělí grafici a webdesignéři

Studio Echt

Kluci ze Studia Echt jsou designéři, programátoři a komunikační specialisti, kteří pracují pro značky a firmy z celého světa.

Více o jejich práci vám napoví portfólio.

studioecht.com

hello@studioecht.com

+421 915 161 849

 

Tvorba multimediálního obsahu

Tvorba multimediálního obsahu

Co vás zaujme víc – poutavé video, audio nahrávky, nativní reklama, vizualizace, infografika, animace, profi fotky v reklamních kampaních nebo si raději přečtete dlouhý článek?

V rychlé době potřebujeme rychlé řešení, které ideálně do 30 vteřin řekne všechno důležité. Proto stavte na multimediálním obsahu.

S jeho tvorbou vám pomohou:

Mediatechna

Víte, že video bude v roce 2020 tvořit až 75 % veškerého obsahu na internetu? Zkušený tým Jozefa Páleníka a Jakuba Ptačina vám s jeho tvorbou rád pomůže. Rovněž vám nafotí skvělé fotky, které dokonale vyzvednout benefity vašich produktů nebo služeb. Spojte se s nimi, první konzultaci máte zdarma.

mediatechna.com

hello@mediatechna.com

+421 944 536 098

RoadCrossers

Animátorsko-produkční studio vám vytvoří animované, filmované nebo 3D prezentační video s nezapomenutelným voiceoverem známých spíkrů nebo osobností.

roadcrossers.com

contact@roadcrossers.com

+421 908 586 615

 

Copywriting a copyediting

Copywriting a copyediting

Storytelling je nejefektivnější způsob, jak prodávat. Pokud si na psaní příběhů o benefitech svých produktů nebo služeb netroufáte, oslovte profesionály. Ti vědí, jak pracovat s emocemi v e-mailech, na webu, na sociálních sítích nebo v reklamách.

Vladimíra Staňková

Správná gramatika je dnes nezbytnou součástí úspěšného webu a e-shopu. Pokud si nejste jisti specifiky české gramatiky, Vlaďka vám texty nejen zkontroluje a opraví chyby, ale jakožto lektorka českého jazyka vše i pečlivě vysvětlí. Takže se pak chyby už nebudou opakovat. Vlaďka navíc nemá problém ani s překladem ze slovenštiny.

vlastankova@gmail.com

+420 773 555 941

Daniela Mudráková

Plánujete expanzi na slovenský trh? Daniela vám ukáže, jak psát popisy produktů, články a posty na sociální sítě tak, abyste oslovili slovenské zákazníky přirozeně, ale maximálně efektivně. Je mistryní storytellingu a kreativní copywriting má snad i v DNA. Říkají to o ní i její klienti.

danielinopero.sk

daniela@danielinopero.sk

+421 948 252 852

 

XML napojení na sklad dodavatele

XML napojení na sklad dodavatele

vám ušetří spoustu času a starostí. Všechny změny z feedu dodavatele se v nočních hodinách promítnou i do vašeho e-shopu, který tak bude vždy aktuální. Žádné zdlouhavé exporty a importy, všechno hezky automaticky.

Alexander Ilkovič

se sice nerad fotí, ale zato dokáže napojit váš e-shop na sklad dodavatele prostřednictvím XML feedu nebo CSV souboru.

Navíc si můžete vybrat, které proměnné nebo kategorie si chcete aktualizovat sami. Za unikátní popisy produktů vás bude mít rád i Google. :)

Jdete do toho?

ilkovic@gmail.com

 

Právní poradna

Právní poradna

Ne každý podnikatel má k dispozici zkušeného právníka, který mu pomůže s GDPR, obchodními podmínkami, poradí s registrací obchodní známky nebo s vyřešením problematické reklamace.

Pár právních rad najdete i v naší právní poradně na blogu. Pokud potřebujete více, doporučujeme oslovit:

Mgr. Jan Brauner

Jan se zabývá IT právem a právem duševního vlastnictví. Je členem sítě advokátů a patentových zástupců – www.janbrauner.cz. Rovněž vám rád připraví obchodní podmínky nebo GDPR dokumentaci.

brauner@inpartners.cz

JUDr. Lukajka, PhD

Je řídícím advokátem Advokátské kanceláře LUKAJKA & PARTNERS s.r.o. a autorem portálu Zodpovedný podnikateľ, na kterém kromě školení najdete i spoustu návodů, právních rad nebo volně dostupných vzorů pro slovenskou jazykovou verzi vašeho e-shopu.

JUDr. Lukajka vám rád pomůže s vypracováním právních dokumentů, zastoupí vás v jednáních se Slovenskou obchodní inspekcí, Úřadem na ochranu osobních údajů, před orgány činnými v trestním řízení či v jednáních s inspektoráty práce a dalšími státními institucemi.

office@aklp.sk

+421 944 114 264

JUDr. Róbert Bános

vám pomůže se slovenskou legislativou. Nabízí prvotřídní služby a rychlé vyřešení kauz týkajících se obchodního, rodinného nebo trestního práva.

e-mailový formulář

+421 904 050 001

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít